Beker

Groep 1
Stand
Pos M M+ M= M- D+- Ptn
1 Logo DDDE DD Design 2 2 0 0 18 6
2 Logo GEZI Gezinsbond Passendale 1 2 1 0 1 -7 4
3 Logo DETI De Timmerie-boys 2 1 0 1 -2 3
4 Logo TZWI 't Zwientje 2 0 0 2 -9 2
Resultaten
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
Cup/G1 16-01-19 19:30 16-01-19 19:30 DD Design 15 - 7 't Zwientje Dadizele
Cup/G1 14-01-19 20:30 14-01-19 20:30 De Timmerie-boys 11 - 3 Gezinsbond Passendale 1 Moorslede
Cup/G1 10-01-19 18:45 10-01-19 18:45 Gezinsbond Passendale 1 7 - 6 't Zwientje Dadizele
Cup/G1 09-01-19 21:30 09-01-19 21:30 DD Design 10 - 0 De Timmerie-boys FF Dadizele
Matchen
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
Cup/G1 21-01-19 18:30 21-01-19 18:30 DD Design vs Gezinsbond Passendale 1 Moorslede
Cup/G1 21-01-19 19:30 21-01-19 19:30 't Zwientje vs De Timmerie-boys Moorslede
Groep 2
Stand
Pos M M+ M= M- D+- Ptn
1 Logo ALGB Bouwwerken Erik Debal 2 2 0 0 11 6
2 Logo SCHA Schalke 06 2 1 0 1 5 4
3 Logo CONS Constructis 2 1 0 1 -9 4
4 Logo ALU6 Alu'69 2 0 0 2 -7 2
Resultaten
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
Cup/G2 15-01-19 21:30 15-01-19 21:30 Alu'69 2 - 7 Bouwwerken Erik Debal Dadizele
Cup/G2 14-01-19 18:30 14-01-19 18:30 Schalke 06 18 - 7 Constructis Moorslede
Cup/G2 08-01-19 20:30 08-01-19 20:30 Alu'69 5 - 7 Constructis Dadizele
Cup/G2 07-01-19 18:30 07-01-19 18:30 Schalke 06 2 - 8 Bouwwerken Erik Debal Moorslede
Matchen
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
Cup/G2 21-01-19 20:30 21-01-19 20:30 Constructis vs Bouwwerken Erik Debal Moorslede
Cup/G2 23-01-19 19:30 23-01-19 19:30 Schalke 06 vs Alu'69 Dadizele
Groep 3
Stand
Pos M M+ M= M- D+- Ptn
1 Logo GYSE Gyselinck Boys 3 2 0 1 -7 7
2 Logo HIST De Historic 2 2 0 0 12 6
3 Logo SANI Sanitair Beernaert/Beeuwsaert 3 1 0 2 1 5
4 Logo ELLIO Elliots FC 2 0 0 2 -6 2
Resultaten
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
Cup/G3 22-01-19 19:30 22-01-19 19:30 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert 4 - 5 Gyselinck Boys Dadizele
Cup/G3 16-01-19 21:30 16-01-19 21:30 De Historic 5 - 4 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert Dadizele
Cup/G3 16-01-19 20:30 16-01-19 20:30 Elliots FC 4 - 7 Gyselinck Boys Dadizele
Cup/G3 09-01-19 20:30 09-01-19 20:30 Gyselinck Boys 5 - 16 De Historic Dadizele
Cup/G3 09-01-19 19:30 09-01-19 19:30 Elliots FC 2 - 5 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert Dadizele
Matchen
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
Cup/G3 23-01-19 21:30 23-01-19 21:30 De Historic vs Elliots FC Dadizele
Groep 4
Stand
Pos M M+ M= M- D+- Ptn
1 Logo GEBR Gebroeders Reynaert 2 2 0 0 7 6
2 Logo DMPS DMPS 3 1 0 2 1 5
3 Logo REOV Cafetaria Reo Veiling 1 1 0 0 5 3
4 Logo THEF The Fieuw Fighters 2 0 0 2 -13 2
Resultaten
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
Cup/G4 22-01-19 21:30 22-01-19 21:30 Gebroeders Reynaert 6 - 5 DMPS Dadizele
Cup/G4 15-01-19 19:30 15-01-19 19:30 DMPS 12 - 5 The Fieuw Fighters Dadizele
Cup/G4 07-01-19 21:30 07-01-19 21:30 The Fieuw Fighters 1 - 7 Gebroeders Reynaert Moorslede
Cup/G4 07-01-19 20:30 07-01-19 20:30 Cafetaria Reo Veiling 9 - 4 DMPS Moorslede
Matchen
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
Cup/G4 21-01-19 21:30 21-01-19 21:30 Cafetaria Reo Veiling vs The Fieuw Fighters Moorslede
Groep 5
Stand
Pos M M+ M= M- D+- Ptn
1 Logo THED The Diamonds 2 2 0 0 10 6
2 Logo JOEP Schrijnwerken Degruytere 3 1 0 2 -2 5
3 Logo FCDE FC Den Drum 1 1 0 0 7 3
4 Logo SPOO Spoorlijn 64/Bensol 2 0 0 2 -15 2
Resultaten
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
Cup/G5 22-01-19 20:30 22-01-19 20:30 Schrijnwerken Degruytere 10 - 2 Spoorlijn 64/Bensol Dadizele
Cup/G5 17-01-19 18:45 17-01-19 18:45 The Diamonds 10 - 7 Schrijnwerken Degruytere Dadizele
Cup/G5 08-01-19 21:30 08-01-19 21:30 Schrijnwerken Degruytere 4 - 11 FC Den Drum Dadizele
Cup/G5 08-01-19 19:30 08-01-19 19:30 The Diamonds 12 - 5 Spoorlijn 64/Bensol Dadizele
Matchen
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
Cup/G5 24-01-19 18:45 24-01-19 18:45 The Diamonds vs FC Den Drum Dadizele
Groep 6
Stand
Pos M M+ M= M- D+- Ptn
1 Logo MVVS MVVS Moorslede 2 2 0 0 34 6
2 Logo TWEE Tweedehandslaptop.be 2 2 0 0 15 6
3 Logo FCDE FC Den Drum 1 1 0 0 3 3
4 Logo KOKL MVT Koklikoo 2 0 0 2 -36 2
5 Logo VELD FC Veldmuizen 2 0 0 2 -13 2
6 Logo SPOO Spoorlijn 64/Bensol 1 0 0 1 -3 1
Resultaten
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
Cup/G6 17-01-19 21:30 17-01-19 21:30 FC Den Drum 8 - 5 Spoorlijn 64/Bensol Moorslede
Cup/G6 15-01-19 20:30 15-01-19 20:30 FC Veldmuizen 3 - 7 Tweedehandslaptop.be Dadizele
Cup/G6 14-01-19 21:30 14-01-19 21:30 MVVS Moorslede 27 - 2 MVT Koklikoo Moorslede
Cup/G6 14-01-19 19:30 14-01-19 19:30 Cafetaria Reo Veiling 12 - 3 Gebroeders Reynaert Moorslede
Cup/G6 10-01-19 21:30 10-01-19 21:30 Tweedehandslaptop.be 14 - 3 MVT Koklikoo Moorslede
Cup/G6 07-01-19 19:30 07-01-19 19:30 MVVS Moorslede 10 - 1 FC Veldmuizen Moorslede
Matchen
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
Cup/G6 23-01-19 20:30 23-01-19 20:30 Tweedehandslaptop.be vs MVVS Moorslede Dadizele
Cup/G6 24-01-19 21:30 24-01-19 21:30 MVT Koklikoo vs FC Veldmuizen Moorslede
Sportskeure Dadizele Sport'O'Bello Cafetaria sportcentrum Moorslede