Beker

1/16de Finales

Deze poule wordt gevormd door de ploegen op plaats 1 en 2, en de vier beste ploegen op plaats 3 in de Groepsfase.

De winnaars van deze ronde gaan door naar de kwartfinales.
De verliezer vormen een nieuwe poule 'Poule Plaatse 9'.

1/16 Match 1
wo 10-04-19 20:30 wo 10-04-19 20:30 DD Design 14 - 4 FC Veldmuizen Dadizele
1/16 Match 2
di 09-04-19 20:30 di 09-04-19 20:30 Bouwwerken Erik Debal 10 - 7 Schrijnwerken Degruytere Dadizele
1/16 Match 3
wo 10-04-19 21:30 wo 10-04-19 21:30 De Historic 12 - 4 DMPS Dadizele
1/16 Match 4
ma 08-04-19 20:30 ma 08-04-19 20:30 Cafetaria Reo Veiling 7 - 5 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert Moorslede
1/16 Match 5
do 11-04-19 18:45 do 11-04-19 18:45 The Diamonds 13 - 3 De Timmerie-boys Dadizele
1/16 Match 6
ma 08-04-19 19:30 ma 08-04-19 19:30 MVVS Moorslede 8 - 3 Gebroeders Reynaert Moorslede
1/16 Match 7
ma 08-04-19 18:30 ma 08-04-19 18:30 Schalke 06 3 - 5 Tweedehandslaptop.be Moorslede
1/16 Match 8
ma 08-04-19 21:30 ma 08-04-19 21:30 FC Den Drum (3) 4 - 4 (1) Gyselinck Boys Moorslede
Kwartfinales

De winnaars van deze ronde gaan door naar de halve finales.
De verliezer vormen een nieuwe poule 'Poule Plaatse 5'.

1/4 Match 1
di 16-04-19 19:30 di 16-04-19 19:30 DD Design 8 - 5 Bouwwerken Erik Debal Dadizele
1/4 Match 2
ma 15-04-19 19:30 ma 15-04-19 19:30 De Historic (3) 4 - 4 (4) Cafetaria Reo Veiling Moorslede
1/4 Match 3
wo 17-04-19 19:30 wo 17-04-19 19:30 The Diamonds 3 - 18 MVVS Moorslede Dadizele
1/4 Match 4
ma 15-04-19 18:30 ma 15-04-19 18:30 Tweedehandslaptop.be 5 - 8 FC Den Drum Dadizele
Halve Finales

1/2 Match 1
ma 22-04-19 19:30 ma 22-04-19 19:30 DD Design 9 - 5 Cafetaria Reo Veiling Moorslede
1/2 Match 2
ma 22-04-19 20:30 ma 22-04-19 20:30 MVVS Moorslede 8 - 2 FC Den Drum Moorslede
Medaille Finales

Finale
ma 29-04-19 21:00 ma 29-04-19 21:00 DD Design 9 - 8 MVVS Moorslede Moorslede
Match voor brons
ma 29-04-19 20:00 ma 29-04-19 20:00 Cafetaria Reo Veiling 6 - 7 FC Den Drum Moorslede
Sportskeure Dadizele Sport'O'Bello Cafetaria sportcentrum Moorslede