Lentetornooi

Groep 1
Stand
Pos M M+ M= M- D+- Ptn
1 Logo ELLIO Elliots FC 1 1 0 0 11 3
2 Logo VELD FC Veldmuizen 1 1 0 0 9 3
3 Logo THED The Diamonds 1 0 0 1 -9 1
4 Logo CONS Constructis 1 0 0 1 -11 1
5 Logo GEZI Gezinsbond Passendale 1 0 0 0 0 0 0
Resultaten
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
LEN/G1 di 14-05-19 20:00 di 14-05-19 20:00 The Diamonds 4 - 13 FC Veldmuizen Dadizele
LEN/G1 di 14-05-19 19:00 di 14-05-19 19:00 Constructis 4 - 15 Elliots FC Dadizele
Matchen
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
LEN/G1 di 21-05-19 19:00 di 21-05-19 19:00 Constructis vs FC Veldmuizen Dadizele
LEN/G1 di 21-05-19 20:00 di 21-05-19 20:00 The Diamonds vs Gezinsbond Passendale 1 Dadizele
LEN/G1 di 28-05-19 19:00 di 28-05-19 19:00 Elliots FC vs The Diamonds Dadizele
LEN/G1 di 28-05-19 20:00 di 28-05-19 20:00 FC Veldmuizen vs Gezinsbond Passendale 1 Dadizele
LEN/G1 di 04-06-19 19:00 di 04-06-19 19:00 FC Veldmuizen vs Elliots FC Dadizele
LEN/G1 di 04-06-19 20:00 di 04-06-19 20:00 Constructis vs Gezinsbond Passendale 1 Dadizele
LEN/G1 di 11-06-19 19:00 di 11-06-19 19:00 Constructis vs The Diamonds Dadizele
LEN/G1 di 11-06-19 20:00 di 11-06-19 20:00 Gezinsbond Passendale 1 vs Elliots FC Dadizele
Groep 2
Stand
Pos M M+ M= M- D+- Ptn
1 Logo SANI Sanitair Beernaert/Beeuwsaert 1 1 0 0 14 3
2 Logo ALU6 Alu'69 1 1 0 0 6 3
3 Logo GYSE Gyselinck Boys 1 1 0 0 2 3
4 Logo TZWI 't Zwientje 1 0 0 1 -6 1
5 Logo GEBR Gebroeders Reynaert 1 0 0 1 -2 1
6 Logo SPOO Spoorlijn 64/Bensol 1 0 0 1 -14 1
Resultaten
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
LEN/G2 wo 15-05-19 21:00 wo 15-05-19 21:00 Gyselinck Boys 4 - 2 Gebroeders Reynaert Dadizele
LEN/G2 wo 15-05-19 20:00 wo 15-05-19 20:00 Alu'69 9 - 3 't Zwientje Dadizele
LEN/G2 wo 15-05-19 19:00 wo 15-05-19 19:00 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert 14 - 0 Spoorlijn 64/Bensol Dadizele
Matchen
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
LEN/G2 wo 22-05-19 19:00 wo 22-05-19 19:00 Alu'69 vs Gyselinck Boys Dadizele
LEN/G2 wo 22-05-19 20:00 wo 22-05-19 20:00 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert vs 't Zwientje Dadizele
LEN/G2 wo 22-05-19 21:00 wo 22-05-19 21:00 Spoorlijn 64/Bensol vs Gebroeders Reynaert Dadizele
LEN/G2 wo 29-05-19 19:00 wo 29-05-19 19:00 't Zwientje vs Gyselinck Boys Dadizele
LEN/G2 wo 29-05-19 20:00 wo 29-05-19 20:00 Spoorlijn 64/Bensol vs Alu'69 Dadizele
LEN/G2 wo 29-05-19 21:00 wo 29-05-19 21:00 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert vs Gebroeders Reynaert Dadizele
LEN/G2 wo 05-06-19 19:00 wo 05-06-19 19:00 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert vs Gyselinck Boys Dadizele
LEN/G2 wo 05-06-19 20:00 wo 05-06-19 20:00 Gebroeders Reynaert vs Alu'69 Dadizele
LEN/G2 wo 05-06-19 21:00 wo 05-06-19 21:00 't Zwientje vs Spoorlijn 64/Bensol Dadizele
LEN/G2 wo 12-06-19 19:00 wo 12-06-19 19:00 Gebroeders Reynaert vs 't Zwientje Dadizele
LEN/G2 wo 12-06-19 20:00 wo 12-06-19 20:00 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert vs Alu'69 Dadizele
LEN/G2 wo 12-06-19 21:00 wo 12-06-19 21:00 Gyselinck Boys vs Spoorlijn 64/Bensol Dadizele
Sportskeure Dadizele Sport'O'Bello Cafetaria sportcentrum Moorslede