Beker

Groep A
Stand
Pos M M+ M= M- D+- Ptn
1 Logo THED The Diamonds 3 3 0 0 18 9
2 Logo GEBR Gebroeders Reynaert 3 2 0 1 12 7
3 Logo TZWI 't Zwientje 3 1 0 2 -13 5
4 Logo FCCE FC Ceros 3 0 0 3 -17 3
Resultaten
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
Cup/GA do 23-01-20 18:45 do 23-01-20 18:45 Gebroeders Reynaert 12 - 1 't Zwientje Dadizele
Cup/GA wo 22-01-20 19:30 wo 22-01-20 19:30 FC Ceros 1 - 10 The Diamonds Dadizele
Cup/GA di 14-01-20 21:30 di 14-01-20 21:30 The Diamonds 12 - 4 't Zwientje Dadizele
Cup/GA di 14-01-20 20:30 di 14-01-20 20:30 Gebroeders Reynaert 7 - 5 FC Ceros Dadizele
Cup/GA di 07-01-20 20:30 di 07-01-20 20:30 FC Ceros 3 - 9 't Zwientje Dadizele
Cup/GA ma 06-01-20 21:30 ma 06-01-20 21:30 Gebroeders Reynaert 5 - 6 The Diamonds Moorslede
Matchen
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
Er zijn geen matchen te spelen Er zijn geen matchen te spelen
Groep B
Stand
Pos M M+ M= M- D+- Ptn
1 Logo SANI Sanitair Beernaert/Beeuwsaert 3 3 0 0 8 9
2 Logo DEZW De Zwempies 3 2 0 1 18 7
3 Logo GEZI Gezinsbond Passendale 1 3 1 0 2 -15 5
4 Logo DETI De Timmerie-boys 3 0 0 3 -11 3
Resultaten
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
Cup/GB di 21-01-20 19:30 di 21-01-20 19:30 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert 9 - 8 De Zwempies Dadizele
Cup/GB ma 20-01-20 19:30 ma 20-01-20 19:30 Gezinsbond Passendale 1 4 - 3 De Timmerie-boys Moorslede
Cup/GB di 14-01-20 19:30 di 14-01-20 19:30 De Timmerie-boys 2 - 6 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert Dadizele
Cup/GB ma 13-01-20 19:30 ma 13-01-20 19:30 Gezinsbond Passendale 1 2 - 15 De Zwempies Moorslede
Cup/GB di 07-01-20 19:30 di 07-01-20 19:30 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert 6 - 3 Gezinsbond Passendale 1 Dadizele
Cup/GB ma 06-01-20 18:30 ma 06-01-20 18:30 De Timmerie-boys 6 - 12 De Zwempies Moorslede
Matchen
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
Er zijn geen matchen te spelen Er zijn geen matchen te spelen
Groep C
Stand
Pos M M+ M= M- D+- Ptn
1 Logo REOV Cafetaria Reo Veiling 3 3 0 0 16 9
2 Logo JOEP Schrijnwerken Degruytere 3 2 0 1 4 7
3 Logo DMPS DMPS 3 1 0 2 -9 5
4 Logo ALU6 Alu'69 3 0 0 3 -11 3
Resultaten
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
Cup/GC wo 22-01-20 20:30 wo 22-01-20 20:30 Alu'69 5 - 7 Schrijnwerken Degruytere Dadizele
Cup/GC ma 20-01-20 20:30 ma 20-01-20 20:30 Cafetaria Reo Veiling 14 - 5 DMPS Moorslede
Cup/GC wo 15-01-20 20:30 wo 15-01-20 20:30 DMPS 6 - 11 Schrijnwerken Degruytere Dadizele
Cup/GC wo 15-01-20 19:30 wo 15-01-20 19:30 Alu'69 3 - 7 Cafetaria Reo Veiling Dadizele
Cup/GC wo 08-01-20 20:30 wo 08-01-20 20:30 Cafetaria Reo Veiling 10 - 7 Schrijnwerken Degruytere Dadizele
Cup/GC di 07-01-20 21:30 di 07-01-20 21:30 Alu'69 8 - 13 DMPS Dadizele
Matchen
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
Er zijn geen matchen te spelen Er zijn geen matchen te spelen
Groep D
Stand
Pos M M+ M= M- D+- Ptn
1 Logo MVVS MVVS Moorslede 3 3 0 0 43 9
2 Logo THEF The Fieuw Fighters 3 2 0 1 -13 7
3 Logo FCDE FC Den Drum 3 1 0 2 0 5
4 Logo TWEE Tweedehandslaptop.be 3 0 0 3 -30 0
Resultaten
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
Cup/GD di 21-01-20 21:30 di 21-01-20 21:30 FF Tweedehandslaptop.be 0 - 10 The Fieuw Fighters Dadizele
Cup/GD ma 20-01-20 21:30 ma 20-01-20 21:30 MVVS Moorslede 10 - 1 FC Den Drum Moorslede
Cup/GD ma 13-01-20 21:30 ma 13-01-20 21:30 FC Den Drum 5 - 6 The Fieuw Fighters Moorslede
Cup/GD ma 13-01-20 18:30 ma 13-01-20 18:30 MVVS Moorslede 10 - 0 Tweedehandslaptop.be FF Moorslede
Cup/GD wo 08-01-20 21:30 wo 08-01-20 21:30 FC Den Drum 10 - 0 Tweedehandslaptop.be FF Dadizele
Cup/GD ma 06-01-20 20:30 ma 06-01-20 20:30 MVVS Moorslede 24 - 0 The Fieuw Fighters Moorslede
Matchen
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
Er zijn geen matchen te spelen Er zijn geen matchen te spelen
Groep E
Stand
Pos M M+ M= M- D+- Ptn
1 Logo SCHA Schalke 06 3 3 0 0 18 9
2 Logo VELD FC Veldmuizen 3 1 0 2 0 5
3 Logo ELLIO Elliots FC 3 1 0 2 -3 5
4 Logo KOKL MVT Koklikoo 3 1 0 2 -15 4
Resultaten
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
Cup/GE do 23-01-20 21:30 do 23-01-20 21:30 FC Veldmuizen 9 - 3 MVT Koklikoo Moorslede
Cup/GE ma 20-01-20 18:30 ma 20-01-20 18:30 Schalke 06 10 - 4 Elliots FC Moorslede
Cup/GE wo 15-01-20 21:30 wo 15-01-20 21:30 Elliots FC 9 - 5 FC Veldmuizen Dadizele
Cup/GE ma 13-01-20 20:30 ma 13-01-20 20:30 Schalke 06 10 - 0 MVT Koklikoo FF Moorslede
Cup/GE wo 08-01-20 19:30 wo 08-01-20 19:30 Elliots FC 7 - 8 MVT Koklikoo Dadizele
Cup/GE ma 06-01-20 19:30 ma 06-01-20 19:30 Schalke 06 8 - 6 FC Veldmuizen Moorslede
Matchen
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
Er zijn geen matchen te spelen Er zijn geen matchen te spelen
Groep F
Stand
Pos M M+ M= M- D+- Ptn
1 Logo GYSE Gyselinck Boys 3 3 0 0 23 9
2 Logo ALGB Bouwwerken Erik Debal 3 2 0 1 0 7
3 Logo CONS Constructis 3 1 0 2 -15 5
4 Logo SPOO Spoorlijn 64/Bensol 3 0 0 3 -8 3
Resultaten
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
Cup/GF wo 22-01-20 21:30 wo 22-01-20 21:30 Gyselinck Boys 17 - 2 Constructis Dadizele
Cup/GF di 21-01-20 20:30 di 21-01-20 20:30 Spoorlijn 64/Bensol 0 - 5 Bouwwerken Erik Debal Dadizele
Cup/GF do 16-01-20 21:30 do 16-01-20 21:30 Bouwwerken Erik Debal 4 - 3 Constructis Moorslede
Cup/GF do 16-01-20 18:45 do 16-01-20 18:45 Gyselinck Boys 4 - 2 Spoorlijn 64/Bensol Dadizele
Cup/GF do 09-01-20 21:30 do 09-01-20 21:30 Bouwwerken Erik Debal 2 - 8 Gyselinck Boys Moorslede
Cup/GF do 09-01-20 18:45 do 09-01-20 18:45 Constructis 9 - 8 Spoorlijn 64/Bensol Dadizele
Matchen
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
Er zijn geen matchen te spelen Er zijn geen matchen te spelen
Sportskeure Dadizele Sport'O'Bello Cafetaria sportcentrum Moorslede