Reeks C - DD Design

Resultaten
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
C do 04-04-19 18:45 do 04-04-19 18:45 FC Veldmuizen 1 - 9 The Diamonds Dadizele
C wo 03-04-19 19:30 wo 03-04-19 19:30 Gebroeders Reynaert 7 - 2 Alu'69 Dadizele
C ma 01-04-19 20:30 ma 01-04-19 20:30 Gebroeders Reynaert 4 - 3 FC Veldmuizen Moorslede
C do 28-03-19 21:30 do 28-03-19 21:30 The Fieuw Fighters 7 - 8 FC Veldmuizen Moorslede
C do 28-03-19 18:45 do 28-03-19 18:45 Gezinsbond Passendale 1 6 - 12 The Diamonds Dadizele
C ma 25-03-19 19:30 ma 25-03-19 19:30 't Zwientje 10 - 0 Constructis FF Moorslede
C do 21-03-19 21:30 do 21-03-19 21:30 Gezinsbond Passendale 1 6 - 13 FC Veldmuizen Moorslede
C do 21-03-19 18:45 do 21-03-19 18:45 't Zwientje 7 - 8 Alu'69 Dadizele
C wo 20-03-19 21:30 wo 20-03-19 21:30 Gebroeders Reynaert 6 - 3 The Fieuw Fighters Dadizele
C di 19-03-19 20:30 di 19-03-19 20:30 The Diamonds 21 - 8 Constructis Dadizele
C do 14-03-19 21:30 do 14-03-19 21:30 Gezinsbond Passendale 1 5 - 13 Gebroeders Reynaert Moorslede
C di 12-03-19 20:30 di 12-03-19 20:30 The Fieuw Fighters 9 - 4 Alu'69 Dadizele
C di 12-03-19 19:30 di 12-03-19 19:30 The Diamonds 12 - 8 't Zwientje Dadizele
C do 28-02-19 21:30 do 28-02-19 21:30 FC Veldmuizen 8 - 6 't Zwientje Moorslede
C do 28-02-19 18:45 do 28-02-19 18:45 The Diamonds 13 - 5 Alu'69 Dadizele
C ma 25-02-19 21:30 ma 25-02-19 21:30 Constructis 3 - 10 Gebroeders Reynaert Moorslede
C ma 25-02-19 19:30 ma 25-02-19 19:30 Gezinsbond Passendale 1 2 - 9 The Fieuw Fighters Moorslede
C wo 20-02-19 20:30 wo 20-02-19 20:30 Gebroeders Reynaert 7 - 7 't Zwientje Dadizele
C wo 20-02-19 19:30 wo 20-02-19 19:30 Gezinsbond Passendale 1 8 - 14 Alu'69 Dadizele
C ma 18-02-19 20:30 ma 18-02-19 20:30 Constructis 4 - 10 The Fieuw Fighters Moorslede
C do 14-02-19 18:45 do 14-02-19 18:45 Gebroeders Reynaert 6 - 17 The Diamonds Dadizele
C wo 13-02-19 20:30 wo 13-02-19 20:30 't Zwientje 15 - 5 The Fieuw Fighters Dadizele
C di 12-02-19 20:30 di 12-02-19 20:30 Constructis 9 - 8 Gezinsbond Passendale 1 Dadizele
C di 12-02-19 19:30 di 12-02-19 19:30 FC Veldmuizen 10 - 6 Alu'69 Dadizele
C do 07-02-19 18:45 do 07-02-19 18:45 The Fieuw Fighters 6 - 10 The Diamonds Dadizele
C wo 06-02-19 19:30 wo 06-02-19 19:30 Constructis 5 - 5 Alu'69 Dadizele
C ma 04-02-19 21:30 ma 04-02-19 21:30 't Zwientje 5 - 8 Gezinsbond Passendale 1 Moorslede
C do 03-01-19 18:45 do 03-01-19 18:45 't Zwientje 5 - 6 Alu'69 Dadizele
C do 27-12-18 18:45 do 27-12-18 18:45 Gebroeders Reynaert 1 - 2 FC Veldmuizen Dadizele
C do 20-12-18 21:30 do 20-12-18 21:30 The Fieuw Fighters 2 - 7 FC Veldmuizen Dadizele
C do 20-12-18 18:45 do 20-12-18 18:45 Gezinsbond Passendale 1 4 - 11 The Diamonds Dadizele
C di 18-12-18 19:30 di 18-12-18 19:30 Gebroeders Reynaert 9 - 3 Alu'69 Dadizele
C ma 17-12-18 19:30 ma 17-12-18 19:30 't Zwientje 7 - 0 Constructis Moorslede
C do 13-12-18 21:30 do 13-12-18 21:30 Gezinsbond Passendale 1 5 - 11 FC Veldmuizen Moorslede
C wo 12-12-18 21:30 wo 12-12-18 21:30 Gebroeders Reynaert 9 - 5 The Fieuw Fighters Dadizele
C di 11-12-18 20:30 di 11-12-18 20:30 The Diamonds 9 - 3 Constructis Dadizele
C do 06-12-18 21:30 do 06-12-18 21:30 Gezinsbond Passendale 1 2 - 4 Gebroeders Reynaert Moorslede
C di 04-12-18 20:30 di 04-12-18 20:30 The Fieuw Fighters 3 - 7 Alu'69 Dadizele
C di 04-12-18 19:30 di 04-12-18 19:30 The Diamonds 9 - 6 't Zwientje Dadizele
C ma 03-12-18 20:30 ma 03-12-18 20:30 FC Veldmuizen 12 - 3 Constructis Moorslede
C do 29-11-18 21:30 do 29-11-18 21:30 FC Veldmuizen 9 - 10 't Zwientje Moorslede
C do 29-11-18 18:45 do 29-11-18 18:45 The Diamonds 5 - 7 Alu'69 Dadizele
C ma 26-11-18 21:30 ma 26-11-18 21:30 Constructis 3 - 6 Gebroeders Reynaert Moorslede
C ma 26-11-18 19:30 ma 26-11-18 19:30 Gezinsbond Passendale 1 2 - 5 The Fieuw Fighters Moorslede
C do 22-11-18 18:45 do 22-11-18 18:45 FC Veldmuizen 9 - 7 The Diamonds Dadizele
C wo 21-11-18 20:30 wo 21-11-18 20:30 Gebroeders Reynaert 6 - 8 't Zwientje Dadizele
C di 20-11-18 20:30 di 20-11-18 20:30 Gezinsbond Passendale 1 2 - 10 Alu'69 Dadizele
C ma 19-11-18 20:30 ma 19-11-18 20:30 Constructis 6 - 9 The Fieuw Fighters Moorslede
C do 15-11-18 18:45 do 15-11-18 18:45 Gebroeders Reynaert 6 - 4 The Diamonds Dadizele
C wo 14-11-18 20:30 wo 14-11-18 20:30 't Zwientje 3 - 9 The Fieuw Fighters Dadizele
C di 13-11-18 20:30 di 13-11-18 20:30 Constructis 7 - 7 Gezinsbond Passendale 1 Dadizele
C di 13-11-18 19:30 di 13-11-18 19:30 FC Veldmuizen 7 - 1 Alu'69 Dadizele
C do 08-11-18 18:45 do 08-11-18 18:45 The Fieuw Fighters 8 - 13 The Diamonds Dadizele
C di 06-11-18 20:30 di 06-11-18 20:30 Constructis 5 - 6 Alu'69 Dadizele
C ma 05-11-18 21:30 ma 05-11-18 21:30 't Zwientje 4 - 9 Gezinsbond Passendale 1 Moorslede
C di 30-10-18 19:30 di 30-10-18 19:30 The Diamonds 3 - 4 Gebroeders Reynaert Dadizele
C do 25-10-18 18:45 do 25-10-18 18:45 The Diamonds 16 - 6 Gezinsbond Passendale 1 Dadizele
C di 23-10-18 20:30 di 23-10-18 20:30 FF FC Veldmuizen 0 - 5 The Fieuw Fighters Dadizele
C di 23-10-18 19:30 di 23-10-18 19:30 Alu'69 3 - 12 Gebroeders Reynaert Dadizele
C ma 22-10-18 19:30 ma 22-10-18 19:30 Constructis 5 - 5 't Zwientje Moorslede
C do 18-10-18 21:30 do 18-10-18 21:30 FC Veldmuizen 9 - 7 Gezinsbond Passendale 1 Moorslede
C do 18-10-18 18:45 do 18-10-18 18:45 Alu'69 7 - 12 't Zwientje Dadizele
C di 16-10-18 20:30 di 16-10-18 20:30 Constructis 2 - 8 The Diamonds Dadizele
C ma 15-10-18 21:30 ma 15-10-18 21:30 The Fieuw Fighters 0 - 4 Gebroeders Reynaert Moorslede
C wo 10-10-18 18:30 wo 10-10-18 18:30 't Zwientje 4 - 6 The Diamonds Dadizele
C di 09-10-18 20:30 di 09-10-18 20:30 Gebroeders Reynaert 8 - 5 Gezinsbond Passendale 1 Dadizele
C di 09-10-18 19:30 di 09-10-18 19:30 Alu'69 9 - 3 The Fieuw Fighters Dadizele
C ma 08-10-18 20:30 ma 08-10-18 20:30 Constructis 3 - 10 FC Veldmuizen Moorslede
C do 04-10-18 18:45 do 04-10-18 18:45 Alu'69 4 - 4 The Diamonds Dadizele
C di 02-10-18 19:30 di 02-10-18 19:30 't Zwientje 8 - 9 FC Veldmuizen Dadizele
C ma 01-10-18 21:30 ma 01-10-18 21:30 Gebroeders Reynaert 6 - 3 Constructis Moorslede
C ma 01-10-18 19:30 ma 01-10-18 19:30 The Fieuw Fighters 6 - 5 Gezinsbond Passendale 1 Moorslede
C do 27-09-18 18:45 do 27-09-18 18:45 The Diamonds 2 - 12 FC Veldmuizen Dadizele
C wo 26-09-18 20:30 wo 26-09-18 20:30 't Zwientje 2 - 7 Gebroeders Reynaert Dadizele
C di 25-09-18 20:30 di 25-09-18 20:30 Alu'69 7 - 4 Gezinsbond Passendale 1 Dadizele
C ma 24-09-18 20:30 ma 24-09-18 20:30 The Fieuw Fighters 13 - 4 Constructis Moorslede
C wo 19-09-18 20:30 wo 19-09-18 20:30 The Fieuw Fighters 6 - 4 't Zwientje Dadizele
C di 18-09-18 20:30 di 18-09-18 20:30 Gezinsbond Passendale 1 9 - 2 Constructis Dadizele
C di 18-09-18 19:30 di 18-09-18 19:30 Alu'69 2 - 3 FC Veldmuizen Dadizele
C do 13-09-18 18:45 do 13-09-18 18:45 The Diamonds 10 - 6 The Fieuw Fighters Dadizele
C di 11-09-18 20:30 di 11-09-18 20:30 Alu'69 5 - 3 Constructis Dadizele
C ma 10-09-18 21:30 ma 10-09-18 21:30 Gezinsbond Passendale 1 10 - 3 't Zwientje Moorslede
C ma 10-09-18 18:30 ma 10-09-18 18:30 FC Veldmuizen 5 - 2 Gebroeders Reynaert Moorslede
Sportskeure Dadizele Sport'O'Bello Cafetaria sportcentrum Moorslede