Reeks B - Sportskeure

Resultaten
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
B ma 18-11-19 21:30 ma 18-11-19 21:30 Gezinsbond Passendale 1 2 - 6 FC Veldmuizen Moorslede
B ma 18-11-19 20:30 ma 18-11-19 20:30 The Diamonds 9 - 3 The Fieuw Fighters Moorslede
B ma 18-11-19 19:30 ma 18-11-19 19:30 Constructis 3 - 6 Bouwwerken Erik Debal Moorslede
B do 14-11-19 18:45 do 14-11-19 18:45 't Zwientje 3 - 6 Gebroeders Reynaert Dadizele
B wo 13-11-19 20:30 wo 13-11-19 20:30 The Diamonds 11 - 9 FC Ceros Dadizele
B di 12-11-19 20:30 di 12-11-19 20:30 Alu'69 1 - 16 De Zwempies Dadizele
B di 12-11-19 19:30 di 12-11-19 19:30 MVT Koklikoo 3 - 12 Spoorlijn 64/Bensol Dadizele
B ma 11-11-19 19:30 ma 11-11-19 19:30 Bouwwerken Erik Debal 10 - 3 The Fieuw Fighters Moorslede
B ma 11-11-19 18:30 ma 11-11-19 18:30 Constructis 6 - 12 FC Veldmuizen Moorslede
B do 07-11-19 21:30 do 07-11-19 21:30 't Zwientje 4 - 28 De Zwempies Moorslede
B wo 06-11-19 21:30 wo 06-11-19 21:30 The Diamonds 8 - 3 Spoorlijn 64/Bensol Dadizele
B di 05-11-19 20:30 di 05-11-19 20:30 Constructis 4 - 8 The Fieuw Fighters Dadizele
B di 05-11-19 19:30 di 05-11-19 19:30 Bouwwerken Erik Debal 7 - 7 FC Ceros Dadizele
B do 31-10-19 21:30 do 31-10-19 21:30 Gezinsbond Passendale 1 3 - 10 De Zwempies Moorslede
B wo 30-10-19 20:30 wo 30-10-19 20:30 The Diamonds 8 - 3 Alu'69 Dadizele
B wo 30-10-19 19:30 wo 30-10-19 19:30 The Fieuw Fighters 5 - 11 FC Ceros Dadizele
B di 29-10-19 19:30 di 29-10-19 19:30 't Zwientje 3 - 5 MVT Koklikoo Dadizele
B ma 28-10-19 20:30 ma 28-10-19 20:30 Gebroeders Reynaert 3 - 3 FC Veldmuizen Moorslede
B do 24-10-19 21:30 do 24-10-19 21:30 The Fieuw Fighters 3 - 4 Spoorlijn 64/Bensol Moorslede
B di 22-10-19 19:30 di 22-10-19 19:30 Bouwwerken Erik Debal 4 - 4 Alu'69 Dadizele
B ma 21-10-19 20:30 ma 21-10-19 20:30 Constructis 6 - 2 FC Ceros Moorslede
B ma 21-10-19 18:30 ma 21-10-19 18:30 Gezinsbond Passendale 1 4 - 6 MVT Koklikoo Moorslede
B do 17-10-19 18:45 do 17-10-19 18:45 FC Veldmuizen 7 - 1 MVT Koklikoo Dadizele
B wo 16-10-19 19:30 wo 16-10-19 19:30 Gezinsbond Passendale 1 5 - 8 The Diamonds Dadizele
B di 15-10-19 21:30 di 15-10-19 21:30 The Fieuw Fighters 2 - 0 Alu'69 Dadizele
B di 15-10-19 20:30 di 15-10-19 20:30 Bouwwerken Erik Debal 12 - 3 't Zwientje Dadizele
B do 10-10-19 21:30 do 10-10-19 21:30 Bouwwerken Erik Debal 13 - 2 Gezinsbond Passendale 1 Moorslede
B wo 09-10-19 21:30 wo 09-10-19 21:30 FC Veldmuizen 7 - 9 The Diamonds Dadizele
B di 08-10-19 21:30 di 08-10-19 21:30 FC Ceros 4 - 5 Alu'69 Dadizele
B di 08-10-19 19:30 di 08-10-19 19:30 The Fieuw Fighters 17 - 3 't Zwientje Dadizele
B ma 07-10-19 20:30 ma 07-10-19 20:30 Gebroeders Reynaert 4 - 3 De Zwempies Moorslede
B ma 07-10-19 19:30 ma 07-10-19 19:30 Constructis 2 - 7 Spoorlijn 64/Bensol Moorslede
B do 03-10-19 21:30 do 03-10-19 21:30 Gebroeders Reynaert 16 - 0 MVT Koklikoo Moorslede
B do 03-10-19 18:45 do 03-10-19 18:45 Spoorlijn 64/Bensol 4 - 4 Alu'69 Dadizele
B di 01-10-19 21:30 di 01-10-19 21:30 FC Ceros 6 - 6 't Zwientje Dadizele
B ma 30-09-19 21:30 ma 30-09-19 21:30 The Fieuw Fighters 4 - 7 Gezinsbond Passendale 1 Moorslede
B ma 30-09-19 19:30 ma 30-09-19 19:30 FC Veldmuizen 7 - 1 Bouwwerken Erik Debal Moorslede
B ma 30-09-19 18:30 ma 30-09-19 18:30 Constructis 6 - 17 De Zwempies Moorslede
B do 26-09-19 21:30 do 26-09-19 21:30 The Fieuw Fighters 2 - 5 FC Veldmuizen Moorslede
B do 26-09-19 18:45 do 26-09-19 18:45 Spoorlijn 64/Bensol 5 - 8 't Zwientje Dadizele
B wo 25-09-19 21:30 wo 25-09-19 21:30 Constructis 6 - 5 Alu'69 Dadizele
B wo 25-09-19 20:30 wo 25-09-19 20:30 Gebroeders Reynaert 2 - 10 The Diamonds Dadizele
B di 24-09-19 19:30 di 24-09-19 19:30 FC Ceros 6 - 8 Gezinsbond Passendale 1 Dadizele
B do 19-09-19 21:30 do 19-09-19 21:30 Gebroeders Reynaert 2 - 9 Bouwwerken Erik Debal Moorslede
B do 19-09-19 18:45 do 19-09-19 18:45 FC Ceros 1 - 3 FC Veldmuizen Dadizele
B di 17-09-19 21:30 di 17-09-19 21:30 De Zwempies 9 - 4 The Diamonds Dadizele
B di 17-09-19 20:30 di 17-09-19 20:30 Alu'69 14 - 1 't Zwientje Dadizele
B di 17-09-19 19:30 di 17-09-19 19:30 Constructis 13 - 4 MVT Koklikoo Dadizele
B ma 16-09-19 21:30 ma 16-09-19 21:30 Spoorlijn 64/Bensol 5 - 1 Gezinsbond Passendale 1 Moorslede
B do 12-09-19 21:30 do 12-09-19 21:30 Gebroeders Reynaert 5 - 0 The Fieuw Fighters Moorslede
B do 12-09-19 18:45 do 12-09-19 18:45 Constructis 5 - 5 't Zwientje Dadizele
B wo 11-09-19 21:30 wo 11-09-19 21:30 Spoorlijn 64/Bensol 7 - 1 FC Veldmuizen Dadizele
B wo 11-09-19 20:30 wo 11-09-19 20:30 De Zwempies 6 - 3 Bouwwerken Erik Debal Dadizele
B di 10-09-19 21:30 di 10-09-19 21:30 Alu'69 6 - 7 Gezinsbond Passendale 1 Dadizele
Sportskeure Dadizele Sport'O'Bello Cafetaria sportcentrum Moorslede