Constructis
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
C di 11-09-18 20:30 di 11-09-18 20:30 Alu'69 5 - 3 Constructis Dadizele V
C di 18-09-18 20:30 di 18-09-18 20:30 Gezinsbond Passendale 1 9 - 2 Constructis Dadizele V
C ma 24-09-18 20:30 ma 24-09-18 20:30 The Fieuw Fighters 13 - 4 Constructis Moorslede V
C ma 01-10-18 21:30 ma 01-10-18 21:30 Gebroeders Reynaert 6 - 3 Constructis Moorslede V
C ma 08-10-18 20:30 ma 08-10-18 20:30 Constructis 3 - 10 FC Veldmuizen Moorslede V
C di 16-10-18 20:30 di 16-10-18 20:30 Constructis 2 - 8 The Diamonds Dadizele V
C ma 22-10-18 19:30 ma 22-10-18 19:30 Constructis 5 - 5 't Zwientje Moorslede G
C di 06-11-18 20:30 di 06-11-18 20:30 Constructis 5 - 6 Alu'69 Dadizele V
C di 13-11-18 20:30 di 13-11-18 20:30 Constructis 7 - 7 Gezinsbond Passendale 1 Dadizele G
C ma 19-11-18 20:30 ma 19-11-18 20:30 Constructis 6 - 9 The Fieuw Fighters Moorslede V
C ma 26-11-18 21:30 ma 26-11-18 21:30 Constructis 3 - 6 Gebroeders Reynaert Moorslede V
C ma 03-12-18 20:30 ma 03-12-18 20:30 FC Veldmuizen 12 - 3 Constructis Moorslede V
C di 11-12-18 20:30 di 11-12-18 20:30 The Diamonds 9 - 3 Constructis Dadizele V
C ma 17-12-18 19:30 ma 17-12-18 19:30 't Zwientje 7 - 0 Constructis Moorslede V
Cup/G2 di 08-01-19 20:30 di 08-01-19 20:30 Alu'69 5 - 7 Constructis Dadizele W
Cup/G2 ma 14-01-19 18:30 ma 14-01-19 18:30 Schalke 06 18 - 7 Constructis Moorslede V
Cup/G2 ma 21-01-19 20:30 ma 21-01-19 20:30 Constructis 2 - 12 Bouwwerken Erik Debal Moorslede V
C wo 06-02-19 19:30 wo 06-02-19 19:30 Constructis 5 - 5 Alu'69 Dadizele G
C di 12-02-19 20:30 di 12-02-19 20:30 Constructis 9 - 8 Gezinsbond Passendale 1 Dadizele W
C ma 18-02-19 20:30 ma 18-02-19 20:30 Constructis 4 - 10 The Fieuw Fighters Moorslede V
C ma 25-02-19 21:30 ma 25-02-19 21:30 Constructis 3 - 10 Gebroeders Reynaert Moorslede V
C di 19-03-19 20:30 di 19-03-19 20:30 The Diamonds 21 - 8 Constructis Dadizele V
C ma 25-03-19 19:30 ma 25-03-19 19:30 't Zwientje 10 - 0 Constructis FF Moorslede V
Cup/P17R1 di 09-04-19 21:30 di 09-04-19 21:30 Constructis 10 - 0 MVT Koklikoo FF Dadizele W
Cup/P17R2 do 18-04-19 21:30 do 18-04-19 21:30 Constructis 2 - 9 Gezinsbond Passendale 1 Moorslede V
Cup/P17R3 do 25-04-19 18:45 do 25-04-19 18:45 Constructis 10 - 14 't Zwientje Dadizele V
C do 02-05-19 18:45 do 02-05-19 18:45 FC Veldmuizen 7 - 5 Constructis Dadizele V
LEN/G1 di 14-05-19 19:00 di 14-05-19 19:00 Constructis 4 - 15 Elliots FC Dadizele V
LEN/G1 di 21-05-19 19:00 di 21-05-19 19:00 Constructis 7 - 8 FC Veldmuizen Dadizele V
LEN/G1 di 04-06-19 20:00 di 04-06-19 20:00 Constructis 14 - 8 Gezinsbond Passendale 1 Dadizele W
LEN/G1 di 11-06-19 19:00 di 11-06-19 19:00 Constructis 9 - 12 The Diamonds Dadizele V
LEN/F di 18-06-19 20:00 di 18-06-19 20:00 Constructis vs Alu'69 Dadizele
Sportskeure Dadizele Sport'O'Bello Cafetaria sportcentrum Moorslede