Home
Competities
Reeks A - Sport'O'Bello
Reeks B - Sportskeure
Locaties
Info
Bestuur
Digitale Wedstrijdbladen
Inschrijven speler
Ongevalsaangifte
Spelreglementen
Reglementen MiniMoDa
Contact
Login
Lentetornooi
Groepsfase
Finales
Groep 1
Groep 2
Groep 1
Stand
Pos
M
M+
M=
M-
D+-
Ptn
1
FC Veldmuizen
4
3
0
1
12
10
2
Elliots FC
4
2
0
2
14
8
3
The Diamonds
4
2
0
2
4
8
4
Constructis
4
1
0
3
-9
6
5
Gezinsbond Passendale 1
4
0
0
4
-21
4
Resultaten
Datum
Uur
Tijdstip
Thuis
Uit
Locatie
LEN/G1
di 11-06-19
20:00
di 11-06-19
20:00
Gezinsbond Passendale 1
5 - 8
Elliots FC
Dadizele
LEN/G1
di 11-06-19
19:00
di 11-06-19
19:00
Constructis
9 - 12
The Diamonds
Dadizele
LEN/G1
di 04-06-19
20:00
di 04-06-19
20:00
Constructis
14 - 8
Gezinsbond Passendale 1
Dadizele
LEN/G1
di 04-06-19
19:00
di 04-06-19
19:00
FC Veldmuizen
7 - 7
Elliots FC
Dadizele
LEN/G1
di 28-05-19
20:00
di 28-05-19
20:00
FC Veldmuizen
6 - 4
Gezinsbond Passendale 1
Dadizele
LEN/G1
di 28-05-19
19:00
di 28-05-19
19:00
Elliots FC
6 - 6
The Diamonds
Dadizele
LEN/G1
di 21-05-19
20:00
di 21-05-19
20:00
The Diamonds
12 - 2
Gezinsbond Passendale 1
Dadizele
LEN/G1
di 21-05-19
19:00
di 21-05-19
19:00
Constructis
7 - 8
FC Veldmuizen
Dadizele
LEN/G1
di 14-05-19
20:00
di 14-05-19
20:00
The Diamonds
4 - 13
FC Veldmuizen
Dadizele
LEN/G1
di 14-05-19
19:00
di 14-05-19
19:00
Constructis
4 - 15
Elliots FC
Dadizele
Matchen
Datum
Uur
Tijdstip
Thuis
Uit
Locatie
Er zijn geen matchen te spelen
Er zijn geen matchen te spelen
Groep 2
Stand
Pos
M
M+
M=
M-
D+-
Ptn
1
Sanitair Beernaert/Beeuwsaert
5
4
0
1
47
13
2
Gyselinck Boys
5
3
0
2
13
11
3
Gebroeders Reynaert
5
3
0
2
2
11
4
Spoorlijn 64/Star Repair
5
2
0
3
-16
9
5
Alu'69
5
2
0
3
-7
9
6
't Zwientje
5
0
0
5
-39
5
Resultaten
Datum
Uur
Tijdstip
Thuis
Uit
Locatie
LEN/G2
wo 12-06-19
21:00
wo 12-06-19
21:00
Gyselinck Boys
4 - 5
Spoorlijn 64/Star Repair
Dadizele
LEN/G2
wo 12-06-19
20:00
wo 12-06-19
20:00
Sanitair Beernaert/Beeuwsaert
15 - 1
Alu'69
Dadizele
LEN/G2
wo 12-06-19
19:00
wo 12-06-19
19:00
Gebroeders Reynaert
10 - 7
't Zwientje
Dadizele
LEN/G2
wo 05-06-19
21:00
wo 05-06-19
21:00
't Zwientje
7 - 11
Spoorlijn 64/Star Repair
Dadizele
LEN/G2
wo 05-06-19
20:00
wo 05-06-19
20:00
Gebroeders Reynaert
4 - 1
Alu'69
Dadizele
LEN/G2
wo 05-06-19
19:00
wo 05-06-19
19:00
Sanitair Beernaert/Beeuwsaert
6 - 7
Gyselinck Boys
Dadizele
LEN/G2
wo 29-05-19
21:00
wo 29-05-19
21:00
Sanitair Beernaert/Beeuwsaert
7 - 2
Gebroeders Reynaert
Dadizele
LEN/G2
wo 29-05-19
20:00
wo 29-05-19
20:00
Spoorlijn 64/Star Repair
5 - 9
Alu'69
Dadizele
LEN/G2
wo 29-05-19
19:00
wo 29-05-19
19:00
't Zwientje
4 - 15
Gyselinck Boys
Dadizele
LEN/G2
wo 22-05-19
21:00
wo 22-05-19
21:00
Spoorlijn 64/Star Repair
6 - 9
Gebroeders Reynaert
Dadizele
LEN/G2
wo 22-05-19
20:00
wo 22-05-19
20:00
Sanitair Beernaert/Beeuwsaert
16 - 1
't Zwientje
Dadizele
LEN/G2
wo 22-05-19
19:00
wo 22-05-19
19:00
Alu'69
6 - 6
Gyselinck Boys
Dadizele
LEN/G2
wo 15-05-19
21:00
wo 15-05-19
21:00
Gyselinck Boys
4 - 2
Gebroeders Reynaert
Dadizele
LEN/G2
wo 15-05-19
20:00
wo 15-05-19
20:00
Alu'69
9 - 3
't Zwientje
Dadizele
LEN/G2
wo 15-05-19
19:00
wo 15-05-19
19:00
Sanitair Beernaert/Beeuwsaert
14 - 0
Spoorlijn 64/Star Repair
Dadizele
Matchen
Datum
Uur
Tijdstip
Thuis
Uit
Locatie
Er zijn geen matchen te spelen
Er zijn geen matchen te spelen