De Timmerie-boys
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
B do 13-09-18 21:30 do 13-09-18 21:30 Bouwwerken Erik Debal 8 - 3 De Timmerie-boys Moorslede V
B ma 17-09-18 19:30 ma 17-09-18 19:30 FC Den Drum 8 - 3 De Timmerie-boys Moorslede V
B wo 26-09-18 19:30 wo 26-09-18 19:30 Tweedehandslaptop.be 6 - 3 De Timmerie-boys Dadizele V
B wo 03-10-18 21:30 wo 03-10-18 21:30 Elliots FC 8 - 4 De Timmerie-boys Dadizele V
B wo 10-10-18 21:30 wo 10-10-18 21:30 De Timmerie-boys 13 - 3 DMPS Dadizele W
B ma 15-10-18 20:30 ma 15-10-18 20:30 De Timmerie-boys 7 - 5 Spoorlijn 64/Bensol Moorslede W
B wo 24-10-18 20:30 wo 24-10-18 20:30 De Timmerie-boys 10 - 10 Gyselinck Boys Dadizele G
B di 06-11-18 19:30 di 06-11-18 19:30 De Timmerie-boys 5 - 3 Bouwwerken Erik Debal Dadizele W
B ma 12-11-18 21:30 ma 12-11-18 21:30 De Timmerie-boys 3 - 4 FC Den Drum Moorslede V
B wo 28-11-18 19:30 wo 28-11-18 19:30 De Timmerie-boys 1 - 7 Elliots FC Dadizele V
B wo 05-12-18 21:30 wo 05-12-18 21:30 DMPS 9 - 6 De Timmerie-boys Dadizele V
B ma 10-12-18 20:30 ma 10-12-18 20:30 Spoorlijn 64/Bensol 2 - 4 De Timmerie-boys Moorslede W
B wo 19-12-18 20:30 wo 19-12-18 20:30 Gyselinck Boys 8 - 0 De Timmerie-boys Dadizele V
Cup/G1 wo 09-01-19 21:30 wo 09-01-19 21:30 DD Design 10 - 0 De Timmerie-boys FF Dadizele V
Cup/G1 ma 14-01-19 20:30 ma 14-01-19 20:30 De Timmerie-boys 11 - 3 Gezinsbond Passendale 1 Moorslede W
Cup/G1 ma 21-01-19 19:30 ma 21-01-19 19:30 't Zwientje 5 - 6 De Timmerie-boys Moorslede W
B di 05-02-19 19:30 di 05-02-19 19:30 De Timmerie-boys 8 - 3 Bouwwerken Erik Debal Dadizele W
B ma 11-02-19 21:30 ma 11-02-19 21:30 De Timmerie-boys 6 - 6 FC Den Drum Moorslede G
B di 19-02-19 20:30 di 19-02-19 20:30 De Timmerie-boys 4 - 8 Tweedehandslaptop.be Dadizele V
B wo 27-02-19 19:30 wo 27-02-19 19:30 De Timmerie-boys 3 - 6 Elliots FC Dadizele V
B wo 06-03-19 19:30 wo 06-03-19 19:30 De Timmerie-boys 6 - 6 Tweedehandslaptop.be Dadizele G
B wo 13-03-19 21:30 wo 13-03-19 21:30 DMPS 3 - 6 De Timmerie-boys Dadizele W
B ma 18-03-19 20:30 ma 18-03-19 20:30 Spoorlijn 64/Bensol 8 - 8 De Timmerie-boys Moorslede G
B wo 27-03-19 20:30 wo 27-03-19 20:30 Gyselinck Boys 3 - 8 De Timmerie-boys Dadizele W
Cup/1/16 do 11-04-19 18:45 do 11-04-19 18:45 The Diamonds 13 - 3 De Timmerie-boys Dadizele V
Cup/P9R1 wo 17-04-19 20:30 wo 17-04-19 20:30 De Timmerie-boys 10 - 6 Gebroeders Reynaert Dadizele W
Cup/P9R2 di 23-04-19 20:30 di 23-04-19 20:30 De Timmerie-boys 2 - 5 Schalke 06 Dadizele V
Cup/P9R3 wo 08-05-19 19:30 wo 08-05-19 19:30 Schrijnwerken Degruytere 12 - 9 De Timmerie-boys Dadizele V
Sportskeure Dadizele Sport'O'Bello Cafetaria sportcentrum Moorslede