Reeks A - Sport'O'Bello

Matchen
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
A ma 16-09-19 18:30 ma 16-09-19 18:30 Gyselinck Boys vs Cafetaria Reo Veiling Moorslede
A ma 16-09-19 19:30 ma 16-09-19 19:30 Schalke 06 vs U Wish Moorslede
A ma 16-09-19 20:30 ma 16-09-19 20:30 FC Den Drum vs MVVS Moorslede Moorslede
A wo 18-09-19 19:30 wo 18-09-19 19:30 DMPS vs Sanitair Beernaert/Beeuwsaert Dadizele
A wo 18-09-19 20:30 wo 18-09-19 20:30 Tweedehandslaptop.be vs Schrijnwerken Degruytere Dadizele
A wo 18-09-19 21:30 wo 18-09-19 21:30 De Timmerie-boys vs Elliots FC Dadizele
A ma 23-09-19 19:30 ma 23-09-19 19:30 Elliots FC vs Cafetaria Reo Veiling Moorslede
A ma 23-09-19 20:30 ma 23-09-19 20:30 Schalke 06 vs FC Den Drum Moorslede
A ma 23-09-19 21:30 ma 23-09-19 21:30 Tweedehandslaptop.be vs MVVS Moorslede Moorslede
A di 24-09-19 20:30 di 24-09-19 20:30 De Timmerie-boys vs Schrijnwerken Degruytere Dadizele
A di 24-09-19 21:30 di 24-09-19 21:30 DMPS vs U Wish Dadizele
A wo 25-09-19 19:30 wo 25-09-19 19:30 Gyselinck Boys vs Sanitair Beernaert/Beeuwsaert Dadizele
A ma 30-09-19 20:30 ma 30-09-19 20:30 Cafetaria Reo Veiling vs Schrijnwerken Degruytere Moorslede
A di 01-10-19 19:30 di 01-10-19 19:30 Tweedehandslaptop.be vs FC Den Drum Dadizele
A di 01-10-19 20:30 di 01-10-19 20:30 De Timmerie-boys vs MVVS Moorslede Dadizele
A wo 02-10-19 19:30 wo 02-10-19 19:30 Gyselinck Boys vs U Wish Dadizele
A wo 02-10-19 20:30 wo 02-10-19 20:30 Schalke 06 vs DMPS Dadizele
A wo 02-10-19 21:30 wo 02-10-19 21:30 Elliots FC vs Sanitair Beernaert/Beeuwsaert Dadizele
A ma 07-10-19 18:30 ma 07-10-19 18:30 De Timmerie-boys vs FC Den Drum Moorslede
A ma 07-10-19 21:30 ma 07-10-19 21:30 Schalke 06 vs Tweedehandslaptop.be Moorslede
A di 08-10-19 20:30 di 08-10-19 20:30 Gyselinck Boys vs DMPS Dadizele
A wo 09-10-19 19:30 wo 09-10-19 19:30 Elliots FC vs U Wish Dadizele
A wo 09-10-19 20:30 wo 09-10-19 20:30 Cafetaria Reo Veiling vs MVVS Moorslede Dadizele
A do 10-10-19 18:45 do 10-10-19 18:45 Schrijnwerken Degruytere vs Sanitair Beernaert/Beeuwsaert Dadizele
A ma 14-10-19 18:30 ma 14-10-19 18:30 Schalke 06 vs Gyselinck Boys Moorslede
A ma 14-10-19 19:30 ma 14-10-19 19:30 De Timmerie-boys vs Tweedehandslaptop.be Moorslede
A ma 14-10-19 20:30 ma 14-10-19 20:30 Elliots FC vs DMPS Moorslede
A ma 14-10-19 21:30 ma 14-10-19 21:30 Cafetaria Reo Veiling vs FC Den Drum Moorslede
A di 15-10-19 19:30 di 15-10-19 19:30 Schrijnwerken Degruytere vs U Wish Dadizele
A wo 16-10-19 20:30 wo 16-10-19 20:30 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert vs MVVS Moorslede Dadizele
A ma 21-10-19 19:30 ma 21-10-19 19:30 Schalke 06 vs De Timmerie-boys Moorslede
A ma 21-10-19 20:30 ma 21-10-19 20:30 Cafetaria Reo Veiling vs Tweedehandslaptop.be Moorslede
A ma 21-10-19 21:30 ma 21-10-19 21:30 MVVS Moorslede vs U Wish Moorslede
A di 22-10-19 21:30 di 22-10-19 21:30 Schrijnwerken Degruytere vs DMPS Dadizele
A wo 23-10-19 19:30 wo 23-10-19 19:30 Elliots FC vs Gyselinck Boys Dadizele
A wo 23-10-19 20:30 wo 23-10-19 20:30 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert vs FC Den Drum Dadizele
A ma 28-10-19 18:30 ma 28-10-19 18:30 Cafetaria Reo Veiling vs De Timmerie-boys Moorslede
A ma 28-10-19 19:30 ma 28-10-19 19:30 MVVS Moorslede vs DMPS Moorslede
A ma 28-10-19 21:30 ma 28-10-19 21:30 Schalke 06 vs Elliots FC Moorslede
A di 29-10-19 20:30 di 29-10-19 20:30 Schrijnwerken Degruytere vs Gyselinck Boys Dadizele
A wo 30-10-19 21:30 wo 30-10-19 21:30 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert vs Tweedehandslaptop.be Dadizele
A do 31-10-19 18:45 do 31-10-19 18:45 U Wish vs FC Den Drum Dadizele
Sportskeure Dadizele Sport'O'Bello Cafetaria sportcentrum Moorslede