Reeks A - Sport'O'Bello

Stand
Pos M M+ M= M- D+- Ptn
1 Logo REOV Cafetaria Reo Veiling 6 5 0 1 39 16
2 Logo MVVS MVVS Moorslede 5 4 1 0 16 14
3 Logo SANI Sanitair Beernaert/Beeuwsaert 5 3 2 0 17 13
4 Logo FCDE FC Den Drum 6 3 0 3 -4 12
5 Logo SCHA Schalke 06 4 3 0 1 9 10
6 Logo GYSE Gyselinck Boys 5 2 1 2 -2 10
7 Logo ELLIO Elliots FC 5 2 1 2 -4 10
8 Logo DETI De Timmerie-boys 5 1 0 4 -13 7
9 Logo DMPS DMPS 5 0 1 4 -18 6
10 Logo JOEP Schrijnwerken Degruytere 4 0 0 4 -33 4
11 Logo TWEE Tweedehandslaptop.be 2 0 0 2 -7 2
Gedetailleerde stand Next
Laatste resultaten
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
A wo 16-10-19 20:30 wo 16-10-19 20:30 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert 7 - 7 MVVS Moorslede Dadizele
A ma 14-10-19 21:30 ma 14-10-19 21:30 Cafetaria Reo Veiling 5 - 4 FC Den Drum Moorslede
A ma 14-10-19 20:30 ma 14-10-19 20:30 Elliots FC 6 - 6 DMPS Moorslede
A ma 14-10-19 18:30 ma 14-10-19 18:30 Schalke 06 6 - 3 Gyselinck Boys Moorslede
A do 10-10-19 18:45 do 10-10-19 18:45 Schrijnwerken Degruytere 5 - 13 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert Dadizele
A wo 09-10-19 20:30 wo 09-10-19 20:30 Cafetaria Reo Veiling 4 - 6 MVVS Moorslede Dadizele
A di 08-10-19 20:30 di 08-10-19 20:30 Gyselinck Boys 11 - 8 DMPS Dadizele
A ma 07-10-19 18:30 ma 07-10-19 18:30 De Timmerie-boys 7 - 8 FC Den Drum Moorslede
A wo 02-10-19 21:30 wo 02-10-19 21:30 Elliots FC 3 - 8 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert Dadizele
A wo 02-10-19 20:30 wo 02-10-19 20:30 Schalke 06 6 - 4 DMPS Dadizele
Alle resultaten Next
Volgende matchen
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
A wo 18-09-19 20:30 wo 18-09-19 20:30 Tweedehandslaptop.be vs Schrijnwerken Degruytere Dadizele
A ma 23-09-19 21:30 ma 23-09-19 21:30 Tweedehandslaptop.be vs MVVS Moorslede Moorslede
A ma 07-10-19 21:30 ma 07-10-19 21:30 Schalke 06 vs Tweedehandslaptop.be Moorslede
A ma 14-10-19 19:30 ma 14-10-19 19:30 De Timmerie-boys vs Tweedehandslaptop.be Moorslede
A ma 21-10-19 19:30 ma 21-10-19 19:30 Schalke 06 vs De Timmerie-boys Moorslede
A di 22-10-19 21:30 di 22-10-19 21:30 Schrijnwerken Degruytere vs DMPS Dadizele
A wo 23-10-19 19:30 wo 23-10-19 19:30 Elliots FC vs Gyselinck Boys Dadizele
A wo 23-10-19 20:30 wo 23-10-19 20:30 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert vs FC Den Drum Dadizele
A wo 23-10-19 21:30 wo 23-10-19 21:30 Cafetaria Reo Veiling vs Tweedehandslaptop.be Dadizele
A ma 28-10-19 18:30 ma 28-10-19 18:30 Cafetaria Reo Veiling vs De Timmerie-boys Moorslede
Alle komende matchen Next
Sportskeure Dadizele Sport'O'Bello Cafetaria sportcentrum Moorslede