Reeks A - Sport'O'Bello

Resultaten
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
A ma 09-12-19 21:30 ma 09-12-19 21:30 Schalke 06 6 - 6 Schrijnwerken Degruytere Moorslede
A wo 20-11-19 21:30 wo 20-11-19 21:30 MVVS Moorslede 7 - 3 Schrijnwerken Degruytere Dadizele
A wo 20-11-19 20:30 wo 20-11-19 20:30 Schalke 06 6 - 9 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert Dadizele
A di 19-11-19 20:30 di 19-11-19 20:30 DMPS 6 - 4 De Timmerie-boys Dadizele
A di 19-11-19 19:30 di 19-11-19 19:30 Tweedehandslaptop.be 0 - 10 Gyselinck Boys FF Dadizele
A ma 18-11-19 18:30 ma 18-11-19 18:30 FC Den Drum 5 - 6 Elliots FC Moorslede
A do 14-11-19 21:30 do 14-11-19 21:30 DMPS 10 - 0 Tweedehandslaptop.be FF Moorslede
A wo 13-11-19 21:30 wo 13-11-19 21:30 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert 7 - 7 Cafetaria Reo Veiling Dadizele
A ma 11-11-19 21:30 ma 11-11-19 21:30 FC Den Drum 7 - 9 Gyselinck Boys Moorslede
A ma 11-11-19 20:30 ma 11-11-19 20:30 MVVS Moorslede 4 - 2 Elliots FC Moorslede
A do 07-11-19 18:45 do 07-11-19 18:45 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert 13 - 5 De Timmerie-boys Dadizele
A wo 06-11-19 20:30 wo 06-11-19 20:30 Schrijnwerken Degruytere 11 - 6 Elliots FC Dadizele
A ma 04-11-19 20:30 ma 04-11-19 20:30 FC Den Drum 8 - 5 DMPS Moorslede
A ma 04-11-19 19:30 ma 04-11-19 19:30 MVVS Moorslede 11 - 4 Gyselinck Boys Moorslede
A ma 04-11-19 18:30 ma 04-11-19 18:30 Schalke 06 4 - 21 Cafetaria Reo Veiling Moorslede
A wo 30-10-19 21:30 wo 30-10-19 21:30 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert 10 - 0 Tweedehandslaptop.be FF Dadizele
A di 29-10-19 20:30 di 29-10-19 20:30 Schrijnwerken Degruytere 4 - 5 Gyselinck Boys Dadizele
A ma 28-10-19 21:30 ma 28-10-19 21:30 Schalke 06 5 - 4 Elliots FC Moorslede
A ma 28-10-19 19:30 ma 28-10-19 19:30 MVVS Moorslede 8 - 3 DMPS Moorslede
A ma 28-10-19 18:30 ma 28-10-19 18:30 Cafetaria Reo Veiling 13 - 3 De Timmerie-boys Moorslede
A wo 23-10-19 21:30 wo 23-10-19 21:30 Cafetaria Reo Veiling 10 - 0 Tweedehandslaptop.be FF Dadizele
A wo 23-10-19 20:30 wo 23-10-19 20:30 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert 9 - 4 FC Den Drum Dadizele
A wo 23-10-19 19:30 wo 23-10-19 19:30 Elliots FC 4 - 4 Gyselinck Boys Dadizele
A di 22-10-19 21:30 di 22-10-19 21:30 Schrijnwerken Degruytere 5 - 7 DMPS Dadizele
A ma 21-10-19 19:30 ma 21-10-19 19:30 Schalke 06 9 - 2 De Timmerie-boys Moorslede
A wo 16-10-19 20:30 wo 16-10-19 20:30 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert 7 - 7 MVVS Moorslede Dadizele
A ma 14-10-19 21:30 ma 14-10-19 21:30 Cafetaria Reo Veiling 5 - 4 FC Den Drum Moorslede
A ma 14-10-19 20:30 ma 14-10-19 20:30 Elliots FC 6 - 6 DMPS Moorslede
A ma 14-10-19 19:30 ma 14-10-19 19:30 De Timmerie-boys 10 - 0 Tweedehandslaptop.be FF Moorslede
A ma 14-10-19 18:30 ma 14-10-19 18:30 Schalke 06 6 - 3 Gyselinck Boys Moorslede
A do 10-10-19 18:45 do 10-10-19 18:45 Schrijnwerken Degruytere 5 - 13 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert Dadizele
A wo 09-10-19 20:30 wo 09-10-19 20:30 Cafetaria Reo Veiling 4 - 6 MVVS Moorslede Dadizele
A di 08-10-19 20:30 di 08-10-19 20:30 Gyselinck Boys 11 - 8 DMPS Dadizele
A ma 07-10-19 21:30 ma 07-10-19 21:30 Schalke 06 10 - 0 Tweedehandslaptop.be FF Moorslede
A ma 07-10-19 18:30 ma 07-10-19 18:30 De Timmerie-boys 7 - 8 FC Den Drum Moorslede
A wo 02-10-19 21:30 wo 02-10-19 21:30 Elliots FC 3 - 8 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert Dadizele
A wo 02-10-19 20:30 wo 02-10-19 20:30 Schalke 06 6 - 4 DMPS Dadizele
A di 01-10-19 20:30 di 01-10-19 20:30 De Timmerie-boys 4 - 8 MVVS Moorslede Dadizele
A di 01-10-19 19:30 di 01-10-19 19:30 FF Tweedehandslaptop.be 0 - 10 FC Den Drum Dadizele
A ma 30-09-19 20:30 ma 30-09-19 20:30 Cafetaria Reo Veiling 21 - 2 Schrijnwerken Degruytere Moorslede
A wo 25-09-19 19:30 wo 25-09-19 19:30 Gyselinck Boys 3 - 3 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert Dadizele
A di 24-09-19 20:30 di 24-09-19 20:30 De Timmerie-boys 5 - 4 Schrijnwerken Degruytere Dadizele
A ma 23-09-19 21:30 ma 23-09-19 21:30 FF Tweedehandslaptop.be 0 - 10 MVVS Moorslede Moorslede
A ma 23-09-19 20:30 ma 23-09-19 20:30 Schalke 06 9 - 3 FC Den Drum Moorslede
A ma 23-09-19 19:30 ma 23-09-19 19:30 Elliots FC 2 - 7 Cafetaria Reo Veiling Moorslede
A wo 18-09-19 21:30 wo 18-09-19 21:30 De Timmerie-boys 2 - 6 Elliots FC Dadizele
A wo 18-09-19 20:30 wo 18-09-19 20:30 FF Tweedehandslaptop.be 0 - 10 Schrijnwerken Degruytere Dadizele
A wo 18-09-19 19:30 wo 18-09-19 19:30 DMPS 3 - 7 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert Dadizele
A ma 16-09-19 20:30 ma 16-09-19 20:30 FC Den Drum 3 - 11 MVVS Moorslede Moorslede
A ma 16-09-19 18:30 ma 16-09-19 18:30 Gyselinck Boys 4 - 11 Cafetaria Reo Veiling Moorslede
A wo 11-09-19 19:30 wo 11-09-19 19:30 FF Tweedehandslaptop.be 0 - 10 Elliots FC Dadizele
A di 10-09-19 20:30 di 10-09-19 20:30 Gyselinck Boys 10 - 5 De Timmerie-boys Dadizele
A ma 09-09-19 21:30 ma 09-09-19 21:30 FC Den Drum 9 - 4 Schrijnwerken Degruytere Moorslede
A ma 09-09-19 19:30 ma 09-09-19 19:30 DMPS 0 - 9 Cafetaria Reo Veiling Moorslede
A ma 09-09-19 18:30 ma 09-09-19 18:30 Schalke 06 3 - 5 MVVS Moorslede Moorslede
Sportskeure Dadizele Sport'O'Bello Cafetaria sportcentrum Moorslede