Reeks B - Sportskeure

Resultaten
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
B wo 03-04-19 20:30 wo 03-04-19 20:30 Tweedehandslaptop.be 9 - 1 DMPS Dadizele
B wo 27-03-19 21:30 wo 27-03-19 21:30 Elliots FC 7 - 2 Bouwwerken Erik Debal Dadizele
B wo 27-03-19 20:30 wo 27-03-19 20:30 Gyselinck Boys 3 - 8 De Timmerie-boys Dadizele
B di 26-03-19 20:30 di 26-03-19 20:30 Tweedehandslaptop.be 12 - 7 DMPS Dadizele
B ma 25-03-19 20:30 ma 25-03-19 20:30 Spoorlijn 64/Bensol 2 - 10 FC Den Drum Moorslede
B wo 20-03-19 20:30 wo 20-03-19 20:30 Tweedehandslaptop.be 7 - 5 Elliots FC Dadizele
B di 19-03-19 19:30 di 19-03-19 19:30 Gyselinck Boys 10 - 0 Bouwwerken Erik Debal FF Dadizele
B ma 18-03-19 20:30 ma 18-03-19 20:30 Spoorlijn 64/Bensol 8 - 8 De Timmerie-boys Moorslede
B ma 18-03-19 19:30 ma 18-03-19 19:30 FC Den Drum 5 - 5 DMPS Moorslede
B do 14-03-19 18:45 do 14-03-19 18:45 Tweedehandslaptop.be 8 - 4 Bouwwerken Erik Debal Dadizele
B wo 13-03-19 21:30 wo 13-03-19 21:30 DMPS 3 - 6 De Timmerie-boys Dadizele
B ma 11-03-19 21:30 ma 11-03-19 21:30 Spoorlijn 64/Bensol 3 - 10 Gyselinck Boys Moorslede
B ma 11-03-19 19:30 ma 11-03-19 19:30 FC Den Drum 6 - 6 Elliots FC Moorslede
B wo 06-03-19 19:30 wo 06-03-19 19:30 De Timmerie-boys 6 - 6 Tweedehandslaptop.be Dadizele
B wo 27-02-19 19:30 wo 27-02-19 19:30 De Timmerie-boys 3 - 6 Elliots FC Dadizele
B di 26-02-19 20:30 di 26-02-19 20:30 Spoorlijn 64/Bensol 4 - 8 Bouwwerken Erik Debal Dadizele
B di 26-02-19 19:30 di 26-02-19 19:30 FC Den Drum 3 - 5 Tweedehandslaptop.be Dadizele
B ma 25-02-19 20:30 ma 25-02-19 20:30 DMPS 3 - 7 Gyselinck Boys Moorslede
B do 21-02-19 21:30 do 21-02-19 21:30 FC Den Drum 6 - 4 Bouwwerken Erik Debal Moorslede
B wo 20-02-19 21:30 wo 20-02-19 21:30 DMPS 10 - 4 Spoorlijn 64/Bensol Dadizele
B di 19-02-19 20:30 di 19-02-19 20:30 De Timmerie-boys 4 - 8 Tweedehandslaptop.be Dadizele
B ma 18-02-19 19:30 ma 18-02-19 19:30 Elliots FC 6 - 5 Gyselinck Boys Moorslede
B do 14-02-19 21:30 do 14-02-19 21:30 Tweedehandslaptop.be 10 - 0 Gyselinck Boys FF Moorslede
B wo 13-02-19 21:30 wo 13-02-19 21:30 Elliots FC 7 - 3 Spoorlijn 64/Bensol Dadizele
B wo 13-02-19 19:30 wo 13-02-19 19:30 Bouwwerken Erik Debal 7 - 4 DMPS Dadizele
B ma 11-02-19 21:30 ma 11-02-19 21:30 De Timmerie-boys 6 - 6 FC Den Drum Moorslede
B do 07-02-19 21:30 do 07-02-19 21:30 Gyselinck Boys 6 - 3 FC Den Drum Moorslede
B wo 06-02-19 20:30 wo 06-02-19 20:30 Elliots FC 10 - 9 DMPS Dadizele
B di 05-02-19 20:30 di 05-02-19 20:30 Tweedehandslaptop.be 12 - 8 Spoorlijn 64/Bensol Dadizele
B di 05-02-19 19:30 di 05-02-19 19:30 De Timmerie-boys 8 - 3 Bouwwerken Erik Debal Dadizele
B wo 19-12-18 21:30 wo 19-12-18 21:30 Elliots FC 1 - 12 Bouwwerken Erik Debal Dadizele
B wo 19-12-18 20:30 wo 19-12-18 20:30 Gyselinck Boys 8 - 0 De Timmerie-boys Dadizele
B ma 17-12-18 20:30 ma 17-12-18 20:30 Spoorlijn 64/Bensol 1 - 10 FC Den Drum Moorslede
B wo 12-12-18 20:30 wo 12-12-18 20:30 Tweedehandslaptop.be 7 - 3 Elliots FC Dadizele
B di 11-12-18 19:30 di 11-12-18 19:30 Gyselinck Boys 4 - 3 Bouwwerken Erik Debal Dadizele
B ma 10-12-18 20:30 ma 10-12-18 20:30 Spoorlijn 64/Bensol 2 - 4 De Timmerie-boys Moorslede
B ma 10-12-18 19:30 ma 10-12-18 19:30 FC Den Drum 9 - 7 DMPS Moorslede
B do 06-12-18 18:45 do 06-12-18 18:45 Tweedehandslaptop.be 7 - 4 Bouwwerken Erik Debal Dadizele
B wo 05-12-18 21:30 wo 05-12-18 21:30 DMPS 9 - 6 De Timmerie-boys Dadizele
B ma 03-12-18 21:30 ma 03-12-18 21:30 Spoorlijn 64/Bensol 9 - 2 Gyselinck Boys Moorslede
B ma 03-12-18 19:30 ma 03-12-18 19:30 FC Den Drum 4 - 7 Elliots FC Moorslede
B wo 28-11-18 19:30 wo 28-11-18 19:30 De Timmerie-boys 1 - 7 Elliots FC Dadizele
B di 27-11-18 20:30 di 27-11-18 20:30 Spoorlijn 64/Bensol 2 - 6 Bouwwerken Erik Debal Dadizele
B di 27-11-18 19:30 di 27-11-18 19:30 FC Den Drum 1 - 5 Tweedehandslaptop.be Dadizele
B ma 26-11-18 20:30 ma 26-11-18 20:30 DMPS 10 - 4 Gyselinck Boys Moorslede
B do 22-11-18 21:30 do 22-11-18 21:30 FC Den Drum 8 - 5 Bouwwerken Erik Debal Moorslede
B wo 21-11-18 21:30 wo 21-11-18 21:30 DMPS 8 - 5 Spoorlijn 64/Bensol Dadizele
B ma 19-11-18 19:30 ma 19-11-18 19:30 Elliots FC 9 - 5 Gyselinck Boys Moorslede
B do 15-11-18 21:30 do 15-11-18 21:30 Tweedehandslaptop.be 6 - 8 Gyselinck Boys Moorslede
B wo 14-11-18 21:30 wo 14-11-18 21:30 Elliots FC 8 - 1 Spoorlijn 64/Bensol Dadizele
B ma 12-11-18 21:30 ma 12-11-18 21:30 De Timmerie-boys 3 - 4 FC Den Drum Moorslede
B ma 12-11-18 19:30 ma 12-11-18 19:30 Bouwwerken Erik Debal 6 - 7 DMPS Moorslede
B do 08-11-18 21:30 do 08-11-18 21:30 Gyselinck Boys 5 - 10 FC Den Drum Moorslede
B wo 07-11-18 20:30 wo 07-11-18 20:30 Elliots FC 12 - 1 DMPS Dadizele
B wo 07-11-18 19:30 wo 07-11-18 19:30 Tweedehandslaptop.be 8 - 8 Spoorlijn 64/Bensol Dadizele
B di 06-11-18 19:30 di 06-11-18 19:30 De Timmerie-boys 5 - 3 Bouwwerken Erik Debal Dadizele
B ma 29-10-18 19:30 ma 29-10-18 19:30 DMPS 2 - 3 Tweedehandslaptop.be Moorslede
B wo 24-10-18 21:30 wo 24-10-18 21:30 Bouwwerken Erik Debal 1 - 9 Elliots FC Dadizele
B wo 24-10-18 20:30 wo 24-10-18 20:30 De Timmerie-boys 10 - 10 Gyselinck Boys Dadizele
B ma 22-10-18 20:30 ma 22-10-18 20:30 FC Den Drum 4 - 7 Spoorlijn 64/Bensol Moorslede
B wo 17-10-18 20:30 wo 17-10-18 20:30 Elliots FC 3 - 6 Tweedehandslaptop.be Dadizele
B di 16-10-18 19:30 di 16-10-18 19:30 Bouwwerken Erik Debal 1 - 10 Gyselinck Boys Dadizele
B ma 15-10-18 20:30 ma 15-10-18 20:30 De Timmerie-boys 7 - 5 Spoorlijn 64/Bensol Moorslede
B ma 15-10-18 19:30 ma 15-10-18 19:30 DMPS 4 - 4 FC Den Drum Moorslede
B do 11-10-18 21:30 do 11-10-18 21:30 Bouwwerken Erik Debal 5 - 5 Tweedehandslaptop.be Moorslede
B wo 10-10-18 21:30 wo 10-10-18 21:30 De Timmerie-boys 13 - 3 DMPS Dadizele
B ma 08-10-18 21:30 ma 08-10-18 21:30 Gyselinck Boys 3 - 3 Spoorlijn 64/Bensol Moorslede
B ma 08-10-18 19:30 ma 08-10-18 19:30 Elliots FC 3 - 2 FC Den Drum Moorslede
B do 04-10-18 21:30 do 04-10-18 21:30 Tweedehandslaptop.be 4 - 10 FC Den Drum Moorslede
B wo 03-10-18 21:30 wo 03-10-18 21:30 Elliots FC 8 - 4 De Timmerie-boys Dadizele
B di 02-10-18 20:30 di 02-10-18 20:30 Gyselinck Boys 7 - 6 DMPS Dadizele
B ma 01-10-18 20:30 ma 01-10-18 20:30 Bouwwerken Erik Debal 8 - 8 Spoorlijn 64/Bensol Moorslede
B do 27-09-18 21:30 do 27-09-18 21:30 Bouwwerken Erik Debal 5 - 5 FC Den Drum Moorslede
B wo 26-09-18 21:30 wo 26-09-18 21:30 Spoorlijn 64/Bensol 4 - 10 DMPS Dadizele
B wo 26-09-18 19:30 wo 26-09-18 19:30 Tweedehandslaptop.be 6 - 3 De Timmerie-boys Dadizele
B ma 24-09-18 19:30 ma 24-09-18 19:30 Gyselinck Boys 9 - 5 Elliots FC Moorslede
B do 20-09-18 21:30 do 20-09-18 21:30 Bouwwerken Erik Debal 5 - 3 DMPS Moorslede
B do 20-09-18 18:45 do 20-09-18 18:45 Tweedehandslaptop.be 10 - 5 Gyselinck Boys Dadizele
B wo 19-09-18 21:30 wo 19-09-18 21:30 Spoorlijn 64/Bensol 1 - 7 Elliots FC Dadizele
B ma 17-09-18 19:30 ma 17-09-18 19:30 FC Den Drum 8 - 3 De Timmerie-boys Moorslede
B do 13-09-18 21:30 do 13-09-18 21:30 Bouwwerken Erik Debal 8 - 3 De Timmerie-boys Moorslede
B wo 12-09-18 21:30 wo 12-09-18 21:30 DMPS 3 - 2 Elliots FC Dadizele
B wo 12-09-18 19:30 wo 12-09-18 19:30 Spoorlijn 64/Bensol 4 - 7 Tweedehandslaptop.be Dadizele
B di 11-09-18 19:30 di 11-09-18 19:30 FC Den Drum 7 - 1 Gyselinck Boys Dadizele
Sportskeure Dadizele Sport'O'Bello Cafetaria sportcentrum Moorslede