Reeks B - Sportskeure

Matchen
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
B di 17-09-19 19:30 di 17-09-19 19:30 Constructis vs MVT Koklikoo Dadizele
B di 17-09-19 20:30 di 17-09-19 20:30 Alu'69 vs 't Zwientje Dadizele
B di 17-09-19 21:30 di 17-09-19 21:30 De Zwempies vs The Diamonds Dadizele
B do 19-09-19 18:45 do 19-09-19 18:45 FC Ceros vs FC Veldmuizen Dadizele
B do 19-09-19 21:30 do 19-09-19 21:30 Gebroeders Reynaert vs Bouwwerken Erik Debal Moorslede
B ma 23-09-19 18:30 ma 23-09-19 18:30 De Zwempies vs MVT Koklikoo Moorslede
B di 24-09-19 19:30 di 24-09-19 19:30 FC Ceros vs Gezinsbond Passendale 1 Dadizele
B wo 25-09-19 20:30 wo 25-09-19 20:30 Gebroeders Reynaert vs The Diamonds Dadizele
B wo 25-09-19 21:30 wo 25-09-19 21:30 Constructis vs Alu'69 Dadizele
B do 26-09-19 18:45 do 26-09-19 18:45 Spoorlijn 64/Bensol vs 't Zwientje Dadizele
B do 26-09-19 21:30 do 26-09-19 21:30 The Fieuw Fighters vs FC Veldmuizen Moorslede
B ma 30-09-19 18:30 ma 30-09-19 18:30 Constructis vs De Zwempies Moorslede
B ma 30-09-19 19:30 ma 30-09-19 19:30 FC Veldmuizen vs Bouwwerken Erik Debal Moorslede
B ma 30-09-19 21:30 ma 30-09-19 21:30 The Fieuw Fighters vs Gezinsbond Passendale 1 Moorslede
B di 01-10-19 21:30 di 01-10-19 21:30 FC Ceros vs 't Zwientje Dadizele
B do 03-10-19 18:45 do 03-10-19 18:45 Spoorlijn 64/Bensol vs Alu'69 Dadizele
B do 03-10-19 21:30 do 03-10-19 21:30 Gebroeders Reynaert vs MVT Koklikoo Moorslede
B ma 07-10-19 19:30 ma 07-10-19 19:30 Constructis vs Spoorlijn 64/Bensol Moorslede
B ma 07-10-19 20:30 ma 07-10-19 20:30 Gebroeders Reynaert vs De Zwempies Moorslede
B di 08-10-19 19:30 di 08-10-19 19:30 The Fieuw Fighters vs 't Zwientje Dadizele
B di 08-10-19 21:30 di 08-10-19 21:30 FC Ceros vs Alu'69 Dadizele
B wo 09-10-19 21:30 wo 09-10-19 21:30 FC Veldmuizen vs The Diamonds Dadizele
B do 10-10-19 21:30 do 10-10-19 21:30 Bouwwerken Erik Debal vs Gezinsbond Passendale 1 Moorslede
B di 15-10-19 20:30 di 15-10-19 20:30 Bouwwerken Erik Debal vs 't Zwientje Dadizele
B di 15-10-19 21:30 di 15-10-19 21:30 The Fieuw Fighters vs Alu'69 Dadizele
B wo 16-10-19 19:30 wo 16-10-19 19:30 Gezinsbond Passendale 1 vs The Diamonds Dadizele
B wo 16-10-19 21:30 wo 16-10-19 21:30 Constructis vs Gebroeders Reynaert Dadizele
B do 17-10-19 18:45 do 17-10-19 18:45 FC Veldmuizen vs MVT Koklikoo Dadizele
B do 17-10-19 21:30 do 17-10-19 21:30 FC Ceros vs Spoorlijn 64/Bensol Moorslede
B ma 21-10-19 18:30 ma 21-10-19 18:30 Gezinsbond Passendale 1 vs MVT Koklikoo Moorslede
B di 22-10-19 19:30 di 22-10-19 19:30 Bouwwerken Erik Debal vs Alu'69 Dadizele
B di 22-10-19 20:30 di 22-10-19 20:30 FC Veldmuizen vs De Zwempies Dadizele
B wo 23-10-19 21:30 wo 23-10-19 21:30 Constructis vs FC Ceros Dadizele
B do 24-10-19 18:45 do 24-10-19 18:45 The Diamonds vs 't Zwientje Dadizele
B do 24-10-19 21:30 do 24-10-19 21:30 The Fieuw Fighters vs Spoorlijn 64/Bensol Moorslede
B ma 28-10-19 20:30 ma 28-10-19 20:30 Gebroeders Reynaert vs FC Veldmuizen Moorslede
B di 29-10-19 19:30 di 29-10-19 19:30 Bouwwerken Erik Debal vs Spoorlijn 64/Bensol Dadizele
B di 29-10-19 21:30 di 29-10-19 21:30 't Zwientje vs MVT Koklikoo Dadizele
B wo 30-10-19 19:30 wo 30-10-19 19:30 The Fieuw Fighters vs FC Ceros Dadizele
B wo 30-10-19 20:30 wo 30-10-19 20:30 The Diamonds vs Alu'69 Dadizele
B do 31-10-19 21:30 do 31-10-19 21:30 Gezinsbond Passendale 1 vs De Zwempies Moorslede
B wo 11-12-19 19:30 wo 11-12-19 19:30 MVT Koklikoo vs The Diamonds Moorslede
Sportskeure Dadizele Sport'O'Bello Cafetaria sportcentrum Moorslede