Reeks B - Sportskeure

Matchen
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
B ma 23-09-19 18:30 ma 23-09-19 18:30 De Zwempies vs MVT Koklikoo Moorslede
B wo 16-10-19 21:30 wo 16-10-19 21:30 Constructis vs Gebroeders Reynaert Dadizele
B do 17-10-19 21:30 do 17-10-19 21:30 FC Ceros vs Spoorlijn 64/Bensol Moorslede
B ma 21-10-19 21:30 ma 21-10-19 21:30 The Diamonds vs 't Zwientje Moorslede
B di 22-10-19 20:30 di 22-10-19 20:30 FC Veldmuizen vs De Zwempies Dadizele
B di 05-11-19 21:30 di 05-11-19 21:30 MVT Koklikoo vs Alu'69 Dadizele
B wo 06-11-19 19:30 wo 06-11-19 19:30 Gezinsbond Passendale 1 vs Gebroeders Reynaert Dadizele
B wo 20-11-19 19:30 wo 20-11-19 19:30 MVT Koklikoo vs FC Ceros Dadizele
B do 21-11-19 18:45 do 21-11-19 18:45 Alu'69 vs Gebroeders Reynaert Dadizele
B do 21-11-19 21:30 do 21-11-19 21:30 De Zwempies vs Spoorlijn 64/Bensol Moorslede
B ma 25-11-19 20:30 ma 25-11-19 20:30 Spoorlijn 64/Bensol vs Gebroeders Reynaert Moorslede
B ma 25-11-19 21:30 ma 25-11-19 21:30 MVT Koklikoo vs The Fieuw Fighters Moorslede
B di 26-11-19 19:30 di 26-11-19 19:30 Constructis vs Gezinsbond Passendale 1 Dadizele
B di 26-11-19 20:30 di 26-11-19 20:30 De Zwempies vs FC Ceros Dadizele
B di 26-11-19 21:30 di 26-11-19 21:30 The Diamonds vs Bouwwerken Erik Debal Dadizele
B do 28-11-19 18:45 do 28-11-19 18:45 't Zwientje vs FC Veldmuizen Dadizele
B ma 02-12-19 18:30 ma 02-12-19 18:30 Constructis vs The Diamonds Moorslede
B ma 02-12-19 21:30 ma 02-12-19 21:30 Gebroeders Reynaert vs FC Ceros Moorslede
B di 03-12-19 20:30 di 03-12-19 20:30 't Zwientje vs Gezinsbond Passendale 1 Dadizele
B wo 04-12-19 19:30 wo 04-12-19 19:30 Alu'69 vs FC Veldmuizen Dadizele
B wo 04-12-19 20:30 wo 04-12-19 20:30 MVT Koklikoo vs Bouwwerken Erik Debal Dadizele
B do 05-12-19 21:30 do 05-12-19 21:30 De Zwempies vs The Fieuw Fighters Moorslede
B ma 09-12-19 20:30 ma 09-12-19 20:30 Constructis vs Gebroeders Reynaert Moorslede
B wo 11-12-19 19:30 wo 11-12-19 19:30 MVT Koklikoo vs The Diamonds Moorslede
B wo 11-12-19 19:30 wo 11-12-19 19:30 MVT Koklikoo vs The Diamonds Dadizele
B wo 11-12-19 20:30 wo 11-12-19 20:30 Bouwwerken Erik Debal vs Spoorlijn 64/Bensol Dadizele
B wo 11-12-19 20:30 wo 11-12-19 20:30 Bouwwerken Erik Debal vs Spoorlijn 64/Bensol Dadizele
B do 12-12-19 21:30 do 12-12-19 21:30 De Zwempies vs FC Veldmuizen Moorslede
B ma 16-12-19 20:30 ma 16-12-19 20:30 FC Ceros vs Spoorlijn 64/Bensol Moorslede
B wo 18-12-19 19:30 wo 18-12-19 19:30 De Zwempies vs MVT Koklikoo Dadizele
B do 19-12-19 18:45 do 19-12-19 18:45 The Diamonds vs 't Zwientje Dadizele
Sportskeure Dadizele Sport'O'Bello Cafetaria sportcentrum Moorslede