Reeks B - Sportskeure

Stand
Pos M M+ M= M- D+- Ptn
1 Logo THED The Diamonds 8 7 0 1 26 22
2 Logo VELD FC Veldmuizen 9 6 1 2 19 22
3 Logo ALGB Bouwwerken Erik Debal 9 5 2 2 28 21
4 Logo DEZW De Zwempies 7 6 0 1 64 19
5 Logo SPOO Spoorlijn 64/Bensol 8 5 1 2 17 19
6 Logo GEBR Gebroeders Reynaert 7 4 1 2 10 16
7 Logo CONS Constructis 9 3 1 5 -15 16
8 Logo THEF The Fieuw Fighters 10 3 0 7 -11 16
9 Logo GEZI Gezinsbond Passendale 1 9 3 0 6 -25 15
10 Logo ALU6 Alu'69 9 2 2 5 -10 15
11 Logo TZWI 't Zwientje 9 1 2 6 -62 13
12 Logo FCCE FC Ceros 8 1 2 5 -5 12
13 Logo KOKL MVT Koklikoo 6 2 0 4 -36 10
Gedetailleerde stand Next
Laatste resultaten
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
B ma 18-11-19 21:30 ma 18-11-19 21:30 Gezinsbond Passendale 1 2 - 6 FC Veldmuizen Moorslede
B ma 18-11-19 20:30 ma 18-11-19 20:30 The Diamonds 9 - 3 The Fieuw Fighters Moorslede
B ma 18-11-19 19:30 ma 18-11-19 19:30 Constructis 3 - 6 Bouwwerken Erik Debal Moorslede
B do 14-11-19 18:45 do 14-11-19 18:45 't Zwientje 3 - 6 Gebroeders Reynaert Dadizele
B wo 13-11-19 20:30 wo 13-11-19 20:30 The Diamonds 11 - 9 FC Ceros Dadizele
B di 12-11-19 20:30 di 12-11-19 20:30 Alu'69 1 - 16 De Zwempies Dadizele
B di 12-11-19 19:30 di 12-11-19 19:30 MVT Koklikoo 3 - 12 Spoorlijn 64/Bensol Dadizele
B ma 11-11-19 19:30 ma 11-11-19 19:30 Bouwwerken Erik Debal 10 - 3 The Fieuw Fighters Moorslede
B ma 11-11-19 18:30 ma 11-11-19 18:30 Constructis 6 - 12 FC Veldmuizen Moorslede
B do 07-11-19 21:30 do 07-11-19 21:30 't Zwientje 4 - 28 De Zwempies Moorslede
Alle resultaten Next
Volgende matchen
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
B ma 23-09-19 18:30 ma 23-09-19 18:30 De Zwempies vs MVT Koklikoo Moorslede
B wo 16-10-19 21:30 wo 16-10-19 21:30 Constructis vs Gebroeders Reynaert Dadizele
B do 17-10-19 21:30 do 17-10-19 21:30 FC Ceros vs Spoorlijn 64/Bensol Moorslede
B ma 21-10-19 21:30 ma 21-10-19 21:30 The Diamonds vs 't Zwientje Moorslede
B di 22-10-19 20:30 di 22-10-19 20:30 FC Veldmuizen vs De Zwempies Dadizele
B di 05-11-19 21:30 di 05-11-19 21:30 MVT Koklikoo vs Alu'69 Dadizele
B wo 06-11-19 19:30 wo 06-11-19 19:30 Gezinsbond Passendale 1 vs Gebroeders Reynaert Dadizele
B wo 20-11-19 19:30 wo 20-11-19 19:30 MVT Koklikoo vs FC Ceros Dadizele
B do 21-11-19 18:45 do 21-11-19 18:45 Alu'69 vs Gebroeders Reynaert Dadizele
B do 21-11-19 21:30 do 21-11-19 21:30 De Zwempies vs Spoorlijn 64/Bensol Moorslede
Alle komende matchen Next
Sportskeure Dadizele Sport'O'Bello Cafetaria sportcentrum Moorslede