Reeks A - Sport'O'Bello (2de ronde)

Stand
Pos M M+ M= M- D+- Ptn
1 Logo SCHA Schalke 06 6 5 1 0 11 17
2 Logo MVVS MVVS Moorslede 5 5 0 0 23 15
3 Logo SANI Sanitair Beernaert/Beeuwsaert 6 4 0 2 5 14
4 Logo DEZW De Zwempies 6 3 1 2 6 13
5 Logo REOV Cafetaria Reo Veiling 6 3 1 2 3 13
6 Logo DMPS DMPS 5 2 1 2 0 10
7 Logo FCDE FC Den Drum 5 1 1 3 -2 8
8 Logo GYSE Gyselinck Boys 4 1 1 2 -6 7
9 Logo JOEP Schrijnwerken Degruytere 4 1 1 2 -4 7
10 Logo DETI De Timmerie-boys 6 0 1 5 -23 7
11 Logo ELLIO Elliots FC 5 0 0 5 -13 5
Gedetailleerde stand Next
Laatste resultaten
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
A wo 04-03-20 21:30 wo 04-03-20 21:30 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert 2 - 3 De Zwempies Dadizele
A ma 02-03-20 21:30 ma 02-03-20 21:30 Schalke 06 4 - 2 Elliots FC Moorslede
A ma 02-03-20 20:30 ma 02-03-20 20:30 DMPS 4 - 13 MVVS Moorslede Moorslede
A ma 02-03-20 19:30 ma 02-03-20 19:30 Cafetaria Reo Veiling 8 - 5 De Timmerie-boys Moorslede
A wo 26-02-20 21:30 wo 26-02-20 21:30 Schrijnwerken Degruytere 4 - 11 DMPS Dadizele
A wo 26-02-20 19:30 wo 26-02-20 19:30 Elliots FC 8 - 9 Gyselinck Boys Dadizele
A di 25-02-20 19:30 di 25-02-20 19:30 FC Den Drum 2 - 4 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert Dadizele
A ma 24-02-20 20:30 ma 24-02-20 20:30 Cafetaria Reo Veiling 5 - 6 De Zwempies Moorslede
A ma 24-02-20 19:30 ma 24-02-20 19:30 Schalke 06 7 - 6 De Timmerie-boys Moorslede
A do 20-02-20 21:30 do 20-02-20 21:30 De Timmerie-boys 3 - 13 De Zwempies Moorslede
Alle resultaten Next
Volgende matchen
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
A ma 23-03-20 18:30 ma 23-03-20 18:30 Schalke 06 vs Cafetaria Reo Veiling Moorslede
A ma 23-03-20 20:30 ma 23-03-20 20:30 MVVS Moorslede vs Gyselinck Boys Moorslede
A ma 23-03-20 21:30 ma 23-03-20 21:30 FC Den Drum vs DMPS Moorslede
A di 24-03-20 19:30 di 24-03-20 19:30 De Timmerie-boys vs Sanitair Beernaert/Beeuwsaert Dadizele
A wo 25-03-20 21:30 wo 25-03-20 21:30 Elliots FC vs Schrijnwerken Degruytere Dadizele
A ma 30-03-20 19:30 ma 30-03-20 19:30 Schalke 06 vs Schrijnwerken Degruytere Moorslede
A ma 30-03-20 20:30 ma 30-03-20 20:30 MVVS Moorslede vs Elliots FC Moorslede
A di 31-03-20 19:30 di 31-03-20 19:30 FC Den Drum vs Gyselinck Boys Dadizele
A wo 01-04-20 19:30 wo 01-04-20 19:30 DMPS vs De Zwempies Dadizele
A wo 01-04-20 21:30 wo 01-04-20 21:30 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert vs Cafetaria Reo Veiling Dadizele
Alle komende matchen Next
Sportskeure Dadizele Sport'O'Bello Cafetaria sportcentrum Moorslede