Reeks A - Sport'O'Bello (2de ronde)

Resultaten
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
A wo 04-03-20 21:30 wo 04-03-20 21:30 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert 2 - 3 De Zwempies Dadizele
A ma 02-03-20 21:30 ma 02-03-20 21:30 Schalke 06 4 - 2 Elliots FC Moorslede
A ma 02-03-20 20:30 ma 02-03-20 20:30 DMPS 4 - 13 MVVS Moorslede Moorslede
A ma 02-03-20 19:30 ma 02-03-20 19:30 Cafetaria Reo Veiling 8 - 5 De Timmerie-boys Moorslede
A wo 26-02-20 21:30 wo 26-02-20 21:30 Schrijnwerken Degruytere 4 - 11 DMPS Dadizele
A wo 26-02-20 19:30 wo 26-02-20 19:30 Elliots FC 8 - 9 Gyselinck Boys Dadizele
A di 25-02-20 19:30 di 25-02-20 19:30 FC Den Drum 2 - 4 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert Dadizele
A ma 24-02-20 20:30 ma 24-02-20 20:30 Cafetaria Reo Veiling 5 - 6 De Zwempies Moorslede
A ma 24-02-20 19:30 ma 24-02-20 19:30 Schalke 06 7 - 6 De Timmerie-boys Moorslede
A do 20-02-20 21:30 do 20-02-20 21:30 De Timmerie-boys 3 - 13 De Zwempies Moorslede
A wo 19-02-20 21:30 wo 19-02-20 21:30 MVVS Moorslede 9 - 4 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert Dadizele
A wo 19-02-20 19:30 wo 19-02-20 19:30 DMPS 12 - 7 Elliots FC Dadizele
A ma 17-02-20 20:30 ma 17-02-20 20:30 Schalke 06 7 - 3 Gyselinck Boys Moorslede
A ma 17-02-20 19:30 ma 17-02-20 19:30 Cafetaria Reo Veiling 4 - 3 FC Den Drum Moorslede
A wo 12-02-20 21:30 wo 12-02-20 21:30 DMPS 5 - 5 Gyselinck Boys Dadizele
A di 11-02-20 20:30 di 11-02-20 20:30 Schrijnwerken Degruytere 3 - 6 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert Dadizele
A ma 10-02-20 20:30 ma 10-02-20 20:30 FC Den Drum 4 - 4 De Timmerie-boys Moorslede
A ma 10-02-20 19:30 ma 10-02-20 19:30 Schalke 06 4 - 4 De Zwempies Moorslede
A ma 10-02-20 18:30 ma 10-02-20 18:30 Cafetaria Reo Veiling 5 - 7 MVVS Moorslede Moorslede
A do 06-02-20 21:30 do 06-02-20 21:30 De Zwempies 2 - 4 FC Den Drum Moorslede
A wo 05-02-20 19:30 wo 05-02-20 19:30 Elliots FC 6 - 9 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert Dadizele
A ma 03-02-20 21:30 ma 03-02-20 21:30 Cafetaria Reo Veiling 4 - 4 Schrijnwerken Degruytere Moorslede
A ma 03-02-20 20:30 ma 03-02-20 20:30 De Timmerie-boys 1 - 4 MVVS Moorslede Moorslede
A ma 03-02-20 19:30 ma 03-02-20 19:30 DMPS 4 - 7 Schalke 06 Moorslede
A do 30-01-20 18:45 do 30-01-20 18:45 Sanitair Beernaert/Beeuwsaert 9 - 6 Gyselinck Boys Dadizele
A di 28-01-20 19:30 di 28-01-20 19:30 De Timmerie-boys 3 - 9 Schrijnwerken Degruytere Dadizele
A ma 27-01-20 20:30 ma 27-01-20 20:30 Elliots FC 3 - 5 Cafetaria Reo Veiling Moorslede
A ma 27-01-20 19:30 ma 27-01-20 19:30 De Zwempies 4 - 8 MVVS Moorslede Moorslede
A ma 27-01-20 18:30 ma 27-01-20 18:30 Schalke 06 4 - 3 FC Den Drum Moorslede
Sportskeure Dadizele Sport'O'Bello Cafetaria sportcentrum Moorslede