Reeks B - Sportskeure (2de ronde)

Matchen
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
A di 03-03-20 19:30 di 03-03-20 19:30 FC Veldmuizen vs Gebroeders Reynaert Dadizele
A ma 23-03-20 19:30 ma 23-03-20 19:30 Gezinsbond Passendale 1 vs Bouwwerken Erik Debal Moorslede
A di 24-03-20 20:30 di 24-03-20 20:30 The Diamonds vs MVT Koklikoo Dadizele
A wo 25-03-20 19:30 wo 25-03-20 19:30 Constructis vs Gebroeders Reynaert Dadizele
A wo 25-03-20 20:30 wo 25-03-20 20:30 Alu'69 vs The Fieuw Fighters Dadizele
A do 26-03-20 18:45 do 26-03-20 18:45 't Zwientje vs FC Ceros Dadizele
A do 26-03-20 21:30 do 26-03-20 21:30 Spoorlijn 64/Bensol vs FC Veldmuizen Moorslede
A ma 30-03-20 21:30 ma 30-03-20 21:30 The Diamonds vs FC Ceros Moorslede
A di 31-03-20 20:30 di 31-03-20 20:30 Gezinsbond Passendale 1 vs FC Veldmuizen Dadizele
A di 31-03-20 21:30 di 31-03-20 21:30 Alu'69 vs Gebroeders Reynaert Dadizele
A wo 01-04-20 20:30 wo 01-04-20 20:30 Constructis vs Spoorlijn 64/Bensol Dadizele
A do 02-04-20 18:45 do 02-04-20 18:45 't Zwientje vs Bouwwerken Erik Debal Dadizele
A do 02-04-20 21:30 do 02-04-20 21:30 MVT Koklikoo vs The Fieuw Fighters Moorslede
A di 07-04-20 19:30 di 07-04-20 19:30 FC Ceros vs Bouwwerken Erik Debal Dadizele
A di 07-04-20 20:30 di 07-04-20 20:30 MVT Koklikoo vs Gebroeders Reynaert Dadizele
A di 07-04-20 21:30 di 07-04-20 21:30 The Diamonds vs The Fieuw Fighters Dadizele
A wo 08-04-20 21:30 wo 08-04-20 21:30 't Zwientje vs FC Veldmuizen Dadizele
A do 09-04-20 18:45 do 09-04-20 18:45 Alu'69 vs Spoorlijn 64/Bensol Dadizele
A do 09-04-20 21:30 do 09-04-20 21:30 Gezinsbond Passendale 1 vs Constructis Moorslede
A ma 13-04-20 19:30 ma 13-04-20 19:30 The Fieuw Fighters vs Gebroeders Reynaert Moorslede
A di 14-04-20 19:30 di 14-04-20 19:30 FC Ceros vs FC Veldmuizen Dadizele
A di 14-04-20 20:30 di 14-04-20 20:30 MVT Koklikoo vs Spoorlijn 64/Bensol Dadizele
A wo 15-04-20 19:30 wo 15-04-20 19:30 Alu'69 vs Gezinsbond Passendale 1 Dadizele
A wo 15-04-20 21:30 wo 15-04-20 21:30 The Diamonds vs Bouwwerken Erik Debal Dadizele
A do 16-04-20 18:45 do 16-04-20 18:45 't Zwientje vs Constructis Dadizele
A ma 20-04-20 18:30 ma 20-04-20 18:30 Bouwwerken Erik Debal vs FC Veldmuizen Moorslede
A ma 20-04-20 21:30 ma 20-04-20 21:30 The Fieuw Fighters vs Spoorlijn 64/Bensol Moorslede
A di 21-04-20 19:30 di 21-04-20 19:30 MVT Koklikoo vs Gezinsbond Passendale 1 Dadizele
A di 21-04-20 20:30 di 21-04-20 20:30 't Zwientje vs Alu'69 Dadizele
A di 21-04-20 21:30 di 21-04-20 21:30 The Diamonds vs Gebroeders Reynaert Dadizele
A do 23-04-20 18:45 do 23-04-20 18:45 FC Ceros vs Constructis Dadizele
Sportskeure Dadizele Sport'O'Bello Cafetaria sportcentrum Moorslede