Reeks B - Sportskeure (2de ronde)

Resultaten
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
A do 05-03-20 21:30 do 05-03-20 21:30 Constructis 7 - 6 The Fieuw Fighters Moorslede
A do 05-03-20 18:45 do 05-03-20 18:45 FC Ceros 7 - 5 Gezinsbond Passendale 1 Dadizele
A wo 04-03-20 20:30 wo 04-03-20 20:30 Spoorlijn 64/Bensol 3 - 3 Bouwwerken Erik Debal Dadizele
A di 03-03-20 21:30 di 03-03-20 21:30 The Diamonds 12 - 5 't Zwientje Dadizele
A di 03-03-20 20:30 di 03-03-20 20:30 Alu'69 7 - 4 MVT Koklikoo Dadizele
A do 27-02-20 21:30 do 27-02-20 21:30 FF Gebroeders Reynaert 0 - 10 Bouwwerken Erik Debal Moorslede
A do 27-02-20 18:45 do 27-02-20 18:45 The Diamonds 8 - 5 Alu'69 Dadizele
A wo 26-02-20 20:30 wo 26-02-20 20:30 Spoorlijn 64/Bensol 10 - 3 FC Ceros Dadizele
A di 25-02-20 20:30 di 25-02-20 20:30 Gezinsbond Passendale 1 5 - 1 't Zwientje Dadizele
A ma 24-02-20 21:30 ma 24-02-20 21:30 FC Veldmuizen 7 - 8 The Fieuw Fighters Moorslede
A ma 24-02-20 18:30 ma 24-02-20 18:30 Constructis 5 - 4 MVT Koklikoo Moorslede
A do 20-02-20 18:45 do 20-02-20 18:45 Spoorlijn 64/Bensol 12 - 2 't Zwientje Dadizele
A wo 19-02-20 20:30 wo 19-02-20 20:30 Bouwwerken Erik Debal 7 - 4 The Fieuw Fighters Dadizele
A di 18-02-20 20:30 di 18-02-20 20:30 Gebroeders Reynaert 7 - 4 FC Ceros Dadizele
A di 18-02-20 19:30 di 18-02-20 19:30 Constructis 5 - 6 Alu'69 Dadizele
A ma 17-02-20 21:30 ma 17-02-20 21:30 The Diamonds 8 - 9 Gezinsbond Passendale 1 Moorslede
A ma 17-02-20 18:30 ma 17-02-20 18:30 FC Veldmuizen 5 - 1 MVT Koklikoo Moorslede
A do 13-02-20 21:30 do 13-02-20 21:30 Spoorlijn 64/Bensol 4 - 6 Gezinsbond Passendale 1 Moorslede
A wo 12-02-20 20:30 wo 12-02-20 20:30 The Diamonds 6 - 2 Constructis Dadizele
A wo 12-02-20 19:30 wo 12-02-20 19:30 FC Veldmuizen 4 - 3 Alu'69 Dadizele
A di 11-02-20 21:30 di 11-02-20 21:30 The Fieuw Fighters 3 - 4 FC Ceros Dadizele
A di 11-02-20 19:30 di 11-02-20 19:30 Bouwwerken Erik Debal 8 - 4 MVT Koklikoo Dadizele
A ma 10-02-20 21:30 ma 10-02-20 21:30 Gebroeders Reynaert 7 - 6 't Zwientje Moorslede
A do 06-02-20 18:45 do 06-02-20 18:45 FC Veldmuizen 10 - 0 Constructis FF Dadizele
A wo 05-02-20 20:30 wo 05-02-20 20:30 The Diamonds 6 - 1 Spoorlijn 64/Bensol Dadizele
A di 04-02-20 21:30 di 04-02-20 21:30 Bouwwerken Erik Debal 10 - 2 Alu'69 Dadizele
A di 04-02-20 20:30 di 04-02-20 20:30 The Fieuw Fighters 15 - 3 't Zwientje Dadizele
A di 04-02-20 19:30 di 04-02-20 19:30 Gebroeders Reynaert 10 - 1 Gezinsbond Passendale 1 Dadizele
A ma 03-02-20 18:30 ma 03-02-20 18:30 FC Ceros 13 - 3 MVT Koklikoo Moorslede
A do 30-01-20 21:30 do 30-01-20 21:30 Gebroeders Reynaert 6 - 2 Spoorlijn 64/Bensol Moorslede
A wo 29-01-20 21:30 wo 29-01-20 21:30 MVT Koklikoo 3 - 8 't Zwientje Dadizele
A wo 29-01-20 20:30 wo 29-01-20 20:30 The Fieuw Fighters 6 - 8 Gezinsbond Passendale 1 Dadizele
A wo 29-01-20 19:30 wo 29-01-20 19:30 Bouwwerken Erik Debal 8 - 3 Constructis Dadizele
A di 28-01-20 20:30 di 28-01-20 20:30 FC Ceros 7 - 4 Alu'69 Dadizele
A ma 27-01-20 21:30 ma 27-01-20 21:30 The Diamonds 5 - 4 FC Veldmuizen Moorslede
Sportskeure Dadizele Sport'O'Bello Cafetaria sportcentrum Moorslede