Reeks B - Sportskeure (2de ronde)

Stand
Pos M M+ M= M- D+- Ptn
1 Logo ALGB Bouwwerken Erik Debal 6 5 1 0 30 17
2 Logo THED The Diamonds 6 5 0 1 19 16
3 Logo FCCE FC Ceros 6 4 0 2 6 14
4 Logo GEZI Gezinsbond Passendale 1 6 4 0 2 -2 14
5 Logo GEBR Gebroeders Reynaert 5 4 0 1 7 12
6 Logo VELD FC Veldmuizen 5 3 0 2 13 11
7 Logo SPOO Spoorlijn 64/Bensol 6 2 1 3 6 11
8 Logo THEF The Fieuw Fighters 6 2 0 4 6 10
9 Logo ALU6 Alu'69 6 2 0 4 -11 10
10 Logo CONS Constructis 6 2 0 4 -18 9
11 Logo TZWI 't Zwientje 6 1 0 5 -29 8
12 Logo KOKL MVT Koklikoo 6 0 0 6 -27 6
Gedetailleerde stand Next
Laatste resultaten
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
A do 05-03-20 21:30 do 05-03-20 21:30 Constructis 7 - 6 The Fieuw Fighters Moorslede
A do 05-03-20 18:45 do 05-03-20 18:45 FC Ceros 7 - 5 Gezinsbond Passendale 1 Dadizele
A wo 04-03-20 20:30 wo 04-03-20 20:30 Spoorlijn 64/Bensol 3 - 3 Bouwwerken Erik Debal Dadizele
A di 03-03-20 21:30 di 03-03-20 21:30 The Diamonds 12 - 5 't Zwientje Dadizele
A di 03-03-20 20:30 di 03-03-20 20:30 Alu'69 7 - 4 MVT Koklikoo Dadizele
A do 27-02-20 21:30 do 27-02-20 21:30 FF Gebroeders Reynaert 0 - 10 Bouwwerken Erik Debal Moorslede
A do 27-02-20 18:45 do 27-02-20 18:45 The Diamonds 8 - 5 Alu'69 Dadizele
A wo 26-02-20 20:30 wo 26-02-20 20:30 Spoorlijn 64/Bensol 10 - 3 FC Ceros Dadizele
A di 25-02-20 20:30 di 25-02-20 20:30 Gezinsbond Passendale 1 5 - 1 't Zwientje Dadizele
A ma 24-02-20 21:30 ma 24-02-20 21:30 FC Veldmuizen 7 - 8 The Fieuw Fighters Moorslede
Alle resultaten Next
Volgende matchen
Datum Uur Tijdstip Thuis Uit Locatie
A di 03-03-20 19:30 di 03-03-20 19:30 FC Veldmuizen vs Gebroeders Reynaert Dadizele
A ma 23-03-20 19:30 ma 23-03-20 19:30 Gezinsbond Passendale 1 vs Bouwwerken Erik Debal Moorslede
A di 24-03-20 20:30 di 24-03-20 20:30 The Diamonds vs MVT Koklikoo Dadizele
A wo 25-03-20 19:30 wo 25-03-20 19:30 Constructis vs Gebroeders Reynaert Dadizele
A wo 25-03-20 20:30 wo 25-03-20 20:30 Alu'69 vs The Fieuw Fighters Dadizele
A do 26-03-20 18:45 do 26-03-20 18:45 't Zwientje vs FC Ceros Dadizele
A do 26-03-20 21:30 do 26-03-20 21:30 Spoorlijn 64/Bensol vs FC Veldmuizen Moorslede
A ma 30-03-20 21:30 ma 30-03-20 21:30 The Diamonds vs FC Ceros Moorslede
A di 31-03-20 20:30 di 31-03-20 20:30 Gezinsbond Passendale 1 vs FC Veldmuizen Dadizele
A di 31-03-20 21:30 di 31-03-20 21:30 Alu'69 vs Gebroeders Reynaert Dadizele
Alle komende matchen Next
Sportskeure Dadizele Sport'O'Bello Cafetaria sportcentrum Moorslede